Forums

Full Version: Váš server cfg přepisuje můj server cfg
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3

Guest

Našel jsem další nedostatek a to, že vaše www administrace přehrává server cfg co já vytvořím. Jak jsem psal s fs_game pouštím tu mod co přidává nový gametype do hry. Háček je v tom že potřebuju příkazy pro nový mod a po restartu serveru se vždy můj server cfg přepíše na ten váš základní co je v konfiguraci. Což je docela problém. A mě po každým restartu nebaví znova přepisovat celý cfg. což snad chápete.

Já tam potřebuji v cfg tyhle příkazy a ná základní a tyhle v konfiguraci nenajdu uvás v administraci, šlo by vypnout to přepisování server cfg ??

Tyhle příkazy prostě po restartu nejsou a tím mě naruší chod módu a ppřed každým restartem vše přepisovat je o ničem už jen když budu mod aktulizovat.


set g_gametype "zom_bx"


//Time until first zombie is picked
//Min:1 Max:999
set scr_warmuptime 100


//Bashed zombie got knockedout
//Min:0 Max:1
set scr_knockout 1


//Draw 3 best hunters and zombies when map end
//Min:0 Max:1
set scr_bestplayers 1


//Draw first kill information and play sound
//Min:0 Max:1
set scr_firstblood 1


//Play difrent sound for zombies and hunters when hunter is killed
//Min:0 Max:1
set scr_killspeaker 1


//Falling hunters say "adios amigos" and zombies scream when falling down
//Min:0 Max:1
set scr_fallpanic 1


//Draw hud with with player statistics
//Min:0 Max:1
set scr_statshud 1


//Start mines ammount per hunter
//Min:0 Max:999
set scr_mines 3


//A bit lighter map for zombies
//Min:0 Max:1
set scr_zombie_lightmap 1


//Draw hud with mines ammout for hunters
//Min:0 Max:1
set scr_hudmines 1


//Draw hud with health
//Min:0 Max:1
set scr_hudhealth 1


//Next mine plant delay (when hunter kill zombie)
//Min:1 Max:999
set scr_minedelay 9


//Red overlay for zombies
//Min:0 Max:1
set scr_zombieoverlay 0


//Play beep sound when hit enemy player
//Min:0 Max:1
set scr_hitsound 0


//Mine plant speed (units per second)
//Min:32 Max:1024
set scr_minespeed 128


//Place Tombstone in place where hunter died
//Min:0 Max:1
set scr_tombstones 1


//Max tombstones limit
//Min:5 Max:64
set scr_tombstone_limit 20


//Spectate permissions
//0: disable 1: hunters only 2: zombies only 3: free spectating
set scr_spectating 3


//Game will wont pick first zombie in last round as a first zombie in this round
//Min:0 Max:1 (set to 0 if game cant pick zombie)
set scr_lastzombie 1


//Kill spree thing Big Grin (I LOVE IT :*)
//Min:0 Max:1
set scr_spree 1


//Hunter players are able to get random weapon from box placed on map.
//Min:0 Max:1
set scr_weap_box 1


//Time until hunters are able to use "random weapon" box.
//Min:10 Max:240
set scr_weap_box_time 90


//Delay before next "random weapon" box.
//Min:10 Max:240
set scr_weap_box_delay 50


//Play silent music as ambient.
//Min:0 Max:1
set scr_ambientmusic 0


//Spawn medkits after killing a zombie, set to 0 if you want
//to DISABLE , if set to 25 medkit will give 25 health points etc...
//Min:0 Max:1000 (will be splited to players max health)
set scr_medkit 25


//Enable or disable minefields.
//Min:0 Max:1
set scr_minefields 0


//Enable or disable Message Centre.
//Min:0 Max:1
set scr_messages_enable 1


//Delay between messages in Message Centre.
//Min:1 Max:999
set scr_messages_delay 35


//Messages texts in Message Centre.
//use " ; " to add another message, example: "msg1 ; msg2 ; msg3 ; msg4 ; msg5 ; msg 6" etc..
set scr_messages "^2Za zabiti zombie dostanes naboje pro svoji zbran.;^2Pokud na serveru je vic jak 5 zombie posledni zivi hunter se stava super hunter!;^2Vas level a xp bude ulozen a zachovan do dalsiho kola.;^2Report all bugs and glitches on <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.brax-site.pl;">www.brax-site.pl;</a><!-- w -->^2Pro infikaci nebo sok huntera zmacknete ^3USE [F]^2 klavesu (Musite byt blizko nej)."


//ADMINS! Enter admins guids here, separate them by adding ";"
//Admin will be automatically logged to rcon and put to full spectate.
//Usage example: set scr_admins "000001;000002;000003;000004"
//0 means there is no admin.
set scr_admins "0"


//"Last Man" (guy with super weapon)
//1 - Last survivor get super weapon
//2 - Hunter with highest score get super weapon
//0 - Disable
set scr_lastman 1


//Rank all players and save their lvl in server file (TESTING).
//Min:0 Max:1
set scr_rank 1


//Replace Binoculars with Night Vision
//Min:0 Max:1
set scr_nightvision 1


//Gives an a Artillery to a player, value = kills to get artillery
//player gets artillery only once in round. If scr_rank is set to 1
//only player with required lvl can use artillery support.
//Min:0 Max:100
set scr_artillery 50


//Enable Zombie Mod Logs
//In log file: LM - Last Man, FZ - First Zombie, AA - Artillery Attack
//Min:0 Max:1
set scr_logs 1


//Give some medkits to player
// Value = number of medkits (0 = disabled)
//Min:0 Max:10
set scr_medkits 3


//Last Man will be picked if there are more than XxX zombies
//scr_lastman must be set to 1 and there must be only 1 alive hunter
//Min:1 Max:63
set scr_lastman_zombs 5


//Blood on a screen while pwning!
//Min:0 Max:1
set scr_bloodscreen 1


//Zombie idle voices
//Min:0 Max:1
set scr_zombievoices 1


//Defence Bubble for hunters
//Min:0 Max:1
set scr_defencebubble 1


//How many rounds per map?
//Min:1 Max:5
set scr_rounds 2

// Hunter gets ammo for kill
//Min:0 Max:1
set scr_ammoforkill 1

/////////////////////////////
//Fog amount
//Min:0 Max:0.99
set scr_fogamount 0.0024

//Fog red
//Min:0 Max:1
set scr_fogred 0

//Fog green
//Min:0 Max:1
set scr_foggreen 0

//Fog blue
//Min:0 Max:1
set scr_fogblue 0.001
/////////////////////////////

set scr_numbots 0
seta admin_kick -1

/////////////////////////////////////////////////
// This thing check what zombie was 1st and
// what hunter was last guy in last round Tongue
// Zombie Mod save guy's guid here.
//
//DO NOT CHANGE NOTHING AFTER THIS LINE!!!
set lastguy -1
set lastzom -1
//DO NOT CHANGE NOTHING BEFORE THIS LINE!!!
/////////////////////////////////////////////////
Však to můžes dát do custom.cfg co si vytvoříš..
Nevím jak je to u CoD ale u CS 1.6 + CS:S to takhle funguje
ono by stacilo pridat do administrace dalsi kolonku a to, ktery cfg soubory se maji nacist, do game.cfg(u CSS) by to pripsalo "exec soubor.cfg a je to. U COD nevim jak to je, ale urcite to bude podobny. Chtelo by to aspon 3x tu moznost do administrace pridat.

Guest

Pepe Wrote:Však to můžes dát do custom.cfg co si vytvoříš..
Nevím jak je to u CoD ale u CS 1.6 + CS:S to takhle funguje
Háček je v tom že se mi můj cfg vždy přepíše na jejich základní a teň si můžou schovat pro cw server ne pro public server kde někdo chce spustit modifikaci!!!!

Navíc nemá logiku proč se cfg vytváří jak v main tak i ve složce co určím blůbne mi díky tomu www downloads hra se snaží načítat jak z www tak klasika ze serveru..., Upřímě je to levné, ale at je administrace pořádná...

Shotzone administrace volná přístup ke scriptu určení cfg zda základní nebo vlastní samostatný restart bez přehrávání cfg... Tohle je prostě jen pro cw servery s pamem kde se o vše stará pam a ne cfg tak v tom případě proč nabízím public servery...

Mě se odečítají zaplacené dny vráítí mi to Game.hosting??? Jejich chyba, že nejsou připraveni na mody public já to vrátit chci jinak můžou googlovat jak správně přichystat hosting administraci pro public je mi líto já nežádám nic víc než tedy plný přístup ke všemu když si musím goglovat... A manuální nastavení ne to jejich vlez prdelka naše se nahraje vaše půde pryč já si zaplatil public server a očekávám od toho volný možnosti ne aby se mi něco s prominutím sralo do cfg.... Jinak to říci nejde ale celý den si stím hraju a tahle kokotina se mi furt přepsuje...

WWW downloads se zbláznil že ani technik z jiného hotingu neví a děkuji za odkaz na google tam teď posílám game.hosting já at si tam přečtou jak naprogramovat nejlépe web administraci!!!!

Guest

buca Wrote:ono by stacilo pridat do administrace dalsi kolonku a to, ktery cfg soubory se maji nacist, do game.cfg(u CSS) by to pripsalo "exec soubor.cfg a je to. U COD nevim jak to je, ale urcite to bude podobny. Chtelo by to aspon 3x tu moznost do administrace pridat.

Ne ono by stačilo nesrat game.hostinf svr cfg když si dělám vlastní dle potřeby... Jako je to u jiných hostingu...

U jiných mámám možnost udělat sám nebo použít ryhlé nastavení pro začátečníky.

Já vím jinde je to drahé, ale já četl že tento hosting není pro amatery tak jsem myslel že si tu vše klidně za tu cenu udělám sám, ale jsem na omilu. Neudělám si nic, když to tu mají tak dost divné. Na klasiku to jde, ale co modifikace??? To je nedomyšlené a zkuste mě poslat na google.... teď čekám nápravu já si zaplatil já žádám to na co mám právo voný přístup bez zázashu GH!!!! Nebo at mi to nastaví sám game.Hosting když si to tak blbě zařídily...
scud911 Wrote:
buca Wrote:ono by stacilo pridat do administrace dalsi kolonku a to, ktery cfg soubory se maji nacist, do game.cfg(u CSS) by to pripsalo "exec soubor.cfg a je to. U COD nevim jak to je, ale urcite to bude podobny. Chtelo by to aspon 3x tu moznost do administrace pridat.

Ne ono by stačilo nesrat game.hostinf svr cfg když si dělám vlastní dle potřeby... Jako je to u jiných hostingu...

U jiných mámám možnost udělat sám nebo použít ryhlé nastavení pro začátečníky.

Já vím jinde je to drahé, ale já četl že tento hosting není pro amatery tak jsem myslel že si tu vše klidně za tu cenu udělám sám, ale jsem na omilu. Neudělám si nic, když to tu mají tak dost divné. Na klasiku to jde, ale co modifikace??? To je nedomyšlené a zkuste mě poslat na google.... teď čekám nápravu já si zaplatil já žádám to na co mám právo voný přístup bez zázashu GH!!!! Nebo at mi to nastaví sám game.Hosting když si to tak blbě zařídily...
Ja to vyresil po svem a muj config prepisuje jejich Wink , tedy jen to , co potrebuji
scud911 vidno že neznáš dnešní mládež (komunitu)
Rači si nějakej ubožák koupí CW/TG server za 55,- Kč měsíčně
smaže heslo a jak to pak má Hostis kontrolovat <- ztratí tím tak čas na podporu či na jiné dotazy.
Však to má dobře udělané tím že se přepisuje server.cfg a že je možnost "exec jménosouboru.cfg" což v případě je "custom.cfg"
A tam si dáš cokoliv co potřebuješ
Víc k tomu nemám co dodat.

Guest

Pepe Wrote:scud911 vidno že neznáš dnešní mládež (komunitu)
Rači si nějakej ubožák koupí CW/TG server za 55,- Kč měsíčně
smaže heslo a jak to pak má Hostis kontrolovat <- ztratí tím tak čas na podporu či na jiné dotazy.
Však to má dobře udělané tím že se přepisuje server.cfg a že je možnost "exec jménosouboru.cfg" což v případě je "custom.cfg"
A tam si dáš cokoliv co potřebuješ
Víc k tomu nemám co dodat.

Já si nestěžuji na cenu to pozor!!! Hostis nemusí nic kontrolovat jasně upozornil, že není pro začátečníky tento hosting já nejsem začátečník, ale ani kouzelník! Nemá to dobře udělané je to udělané pro klasik cod, ale když si koupím server public a chci spustit modifikaci jsem dost na hraně. Pač tam jsou uplně jiné příkazy!!! Exec server cfg nrznám ecex je dobrý pro cfg na hraní!! Já nemám víc co dodat tobě!!

Já si zaplatil výhodný hosting s manuální vzručností a bez podpory, ale pormin to tu nevidím mě nezajímají lamy co neumí udělat cfg server já to umím a potřebuju svůj a ne co restart přepisovat!!! A díky tomuhle mi nejde WWW downloads a to je velkej problém!!! Hra se díky chaos cfg snaží stahovat ze serveru tak i z www downloadu!!! Prosím nedělej chytrého!!!

Kté mládeži jsem extrover jsem dost starej na to abych nekoupil zajíce v pytli. Já chci prostě mát to co koupím pod svojí kontrolou...

Ceny jsou hezké snaha z hostis krásná když přijde dobrý námět, ale toto je rána do srdce teď mě hostis okrádá o to co jsem si zakoupil a učtuje se za to a bez zájmu zda mi to funguje nebo ne a chyba je u nich ne u mě. A není můj problém že jejich cfg nepodporuje všechny modifikace do cod 2....

Na reklamaci mám právo od zákona!!! A já teď reklamuju a to mi odzákona vrátit musí, stím se nedá nic dělat!!! Ať to stojí 5 korun nebo 500 korun je na to zákon..

Je to můj server já ho koupil a nepřeji si jejich cfg aby se mi vtíral do mého serveru zakoupeného...
Dobrý den,

na diskusním fóru máte informaci, že pro vlastní nastavení serveru je server pouštěn s parametrem +exec customconf.cfg.
Tedy pokud právě tento soubor vytvoříte a nastavíte si do něj svou vlastní konfiguraci, mělo by Vám požadované fungovat.

Co konkrétně Vám tedy nejde ? Při odpovědi uvádějte IP, klan a port Vašeho serveru (to je také na fóru k dohledání).

Guest

hostis Wrote:Dobrý den,

na diskusním fóru máte informaci, že pro vlastní nastavení serveru je server pouštěn s parametrem +exec customconf.cfg.
Tedy pokud právě tento soubor vytvoříte a nastavíte si do něj svou vlastní konfiguraci, mělo by Vám požadované fungovat.

Co konkrétně Vám tedy nejde ? Při odpovědi uvádějte IP, klan a port Vašeho serveru (to je také na fóru k dohledání).

Až příjdu z práce zkusím ten customconf.cfg!!!

Co mě přesně nejde www downloads začne stahovat z www jen asi 18 KB a pak se to přepne na klasiku downloads a zase stáhne 18 KB a tak se to neustále opakuje! Když nastavím sv_wwwDlDisconnected "1" tak to vyhodí chybu... Obrázek zde na odkazu...

<!-- m --><a class="postlink" href="http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/bcfdc1d2c24cf0559ce49cefd8563f3fcd0d9899.png">http://screenshot.xfire.com/screenshot/ ... 0d9899.png</a><!-- m -->

Název klanu Brax-zombie IP 81.0.206.202:28988
Pages: 1 2 3