Forums

Full Version: sa-mp 0.3a
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3

Guest

Dobrý den, chci se zeptat zda provozujete server ve verzi 0.3a, případně co to jeětě obsahuje, např. mysql apod. děkuji
Dobrý den,

verze 0.3 je v nabídce. Testovací server najdete zde: 81.0.206.252:7780

Prostor pro klanovou prezentaci a DB zajistíme na základě žádosti.

Guest

jelikož mě na ICQ ignorujete Big Grin .. chtěl bych se zeptat jak je to s Botama, případně kolik jich lze mít na serveru a taky bych chtěl poprosit, zda by šlo abych měl individuální objednávku a mohl mít port 7884, jelikož máme koupený mod, který na jinem portu nelze spustit + chtěl bych požádat o 50 slotů..
Dave Wrote:jelikož mě na ICQ ignorujete Big Grin .. chtěl bych se zeptat jak je to s Botama, případně kolik jich lze mít na serveru a taky bych chtěl poprosit, zda by šlo abych měl individuální objednávku a mohl mít port 7884, jelikož máme koupený mod, který na jinem portu nelze spustit + chtěl bych požádat o 50 slotů..
Můžes pochopit že tady HOSTIS není a např se věnuje nějaké jiné činnosti a je např na ICQ?

Guest

Pepe Wrote:
Dave Wrote:jelikož mě na ICQ ignorujete Big Grin .. chtěl bych se zeptat jak je to s Botama, případně kolik jich lze mít na serveru a taky bych chtěl poprosit, zda by šlo abych měl individuální objednávku a mohl mít port 7884, jelikož máme koupený mod, který na jinem portu nelze spustit + chtěl bych požádat o 50 slotů..
Můžes pochopit že tady HOSTIS není a např se věnuje nějaké jiné činnosti a je např na ICQ?

Na ICQ sem mu psal a nic, proto sem se obratil sem na forum a ja tebe sem se na nic neptal, po tobě nic nechci tkže nwm co sem pises, ja cekam na hostisovo vyjadreni a ne na tvoje Wink :-* a zas tolika nepospícham ja mam cas Smile

Guest

Zdravim Dave,

jestli jste rikal ze jste si ten mod koupil, tak tim padem od spatneho kodera ze na jinem portu nez na Vasem uvedenem nelze pouzit. Tudiz bych doporucoval se obratit na Vaseho "kodera" a aby Vam tuhle funkci zrusil. Tady nejste nikde v prodejne, kde si rikate kolik chcete kg treba masa. Port Vam je automaticky pridelen a pokud je jiz zadan, neda se s tym nic delat, leda individualne zamluvit po uvolneni. Co se tyce botu, tak je jejich pocet omezen z duvodu RAM pameti, doporucuji Vas dotaz ohledne techto "BOTu" napsat na email info@hostis.net a vyckat na odpoved.

Prijemny zbytek vecera.

Guest

jhá vím, na maila jsem napsal .. a já se jen ptal zda by to šlo .. :roll:
Dobrý večer,

zpětně nejsme schopen změnit již jednou objednaný port serveru. Pokud potřebujete nějaký port a není obsazený, existuje takový malý trik - objednáte si 5 serverů, které nechcete a šestý, který chcete a který má ten srávný port. Následně těch 5 objednávej stornujete a dostanete tak port, který byste norální cestou nedostali.

Ohledně botů v sa-mp - nemám s tím zkušenosti, takže si to zkuste a já vám řeknu, až budu mít problém.

Zároveň jedno avízo, které se nejsem jistý, zda se týká Vás. Přišel mi e-mail ohledně jednoho MP serveru:



> Vazeni provozovatele hostis.net,
> >
> > byl jsem upozornen, ze na jednom z
> >
> > hernich serveru hostis.net
(IP/Port 81.0.206.198:7782) je
> > provozovan
> > server pro San Andreas
Multiplayer s hernim modem Welcome to
> > Los
> > Santos (WTLS). Tento
herni mod je vsak licencovan vyhradne pro nas
> >
> > herni server a
vlastnime k nemu veskera autorska prava. Je evidentni,
> >
> > ze herni mod
WTLS na serveru hostis.net je neautorizovana a
> > nelegalne
> >
provozovana verze. Timto Vas zadam, abyste, prosim, tuto
> > verzi
> >
prestali provozovat a server odstranili. V pripade odmitnuti teto
> >
nasi
> > zadosti nam zbyva resit tuto zalezitost pouze pravni cestou.
> >
Dekuji za
> > Vas cas a vstricnost.
> >
> > S pozdravem,

Guest

ne my máme mod Live Town 2.8 a ne WTLS Wink ... a no já prave nechtel spamovat stěmi objednavkami pak bych tky mohl dostat ban za fake objednavky Big Grin .. jinak a co těch 50 slotů ? :roll:

Guest

Zdravim,

co s 50ti sloty ?
Pages: 1 2 3