Forums

Full Version: pomoc se serverem
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3

Guest

Zdarvím vás ----mam prozbu pokoušeli sme se na servery od vás nahrat maniadmin plugin a stále nefunguje ......tak sme otestovali source:mod ale se stejným výsledkem tak sme nahrali na ftpko vše znova ze zalohy původního nastavení od vás a i když server jede nejde se na něj přihlasit chybová hláškaConfusederver is enforcing consistency for this fileConfusedcripts/dsp_presets.txt........tak sem vás chtěl požádat o pomoc jak náš zásah napravit a jak tedy zprovoznit maniadmin plugin(lepe source:mod byl by fakt lepší) na vasich serverech když osvědčený způsob nefunguje.Díky
Dobrý den,

pošlete mi informace o jaký se jedná server a odkaz na plugin, který se tam snažíte nahrát.
Instalace by měla být dle standartního postupu proveditelná.

Guest

Dobrý den,
děkuji za rychlou odpověd jedná se o server IP:81.0.206.198 Port:27034
hru:CS:S podarilo se nam na druhem serveru co od vas mame zjistit kde sme delali chybu ......../spatne navedena adresa pro cteni modu/ a tak by sme vas radi poprosili jestli by server co sem zde napsal mohli prehrat do zakladniho nastaveni.Dekuji
Dobrý den,

po kontrole serveru vidím, že tam nemáte Metamod:Source 1.4.3 or higher, který je k instalaci SourceMod potřebný.
1. při instalaci mm source jste pravděpodobně nevygenerovali soubor metamod.vdf, umístěný v cstrike/addons
Code:
"Plugin"
{
    "file"      "cstrike/addons/metamod/bin/server_i486.so"
}

2. použili jste u sourcemod linuxovou verzi ?

Vše funguje bez problémů po prostém nakopírování a nastavení vdf souboru. Identické to bude s tím mani pluginem, který si v rámci rozcvičky doinstalujte sami.

Funkční metamod source z Vašeho serveru:
Code:
18:56:47 meta list
18:56:47 Listing 3 plugins:
           [01] SourceMod (1.2.1) by AlliedModders LLC
           [02] CS:S Tools (1.2.1) by AlliedModders LLC
           [03] SDK Tools (1.2.1) by AlliedModders LLC

screamer Wrote:Dobrý den,
děkuji za rychlou odpověd jedná se o server IP:81.0.206.198 Port:27034
hru:CS:S podarilo se nam na druhem serveru co od vas mame zjistit kde sme delali chybu ......../spatne navedena adresa pro cteni modu/ a tak by sme vas radi poprosili jestli by server co sem zde napsal mohli prehrat do zakladniho nastaveni.Dekuji

Guest

Dobrý den,
ano ten source mod atd sme tam dostali .....to problém pak už nebyl,ale při přihlašovaní na tento server stale vyhazuje chybovou hlášku Confusederver is enforcing consistency for this fileConfusedcripts/dsp_presets.txt a to nevime jak opravit pro tom sem žádal o přehrání do původniho stavu ......zbytek už si doděláme. Děkuji
Vas herni server byl reaktivován.

Guest

Dobrý den Děkuji moc a už věřm že sem opravu otravnej dnes sem se vratil a koukam že píšete že server byl reaktivovan .....a však ....server stále vyhazuje tu samou chybovou hlášku ....je mi až trapně že takto otravuji ....Sad nevíte co se stím dá udělat ??????

tady je celkova zprava o chybe okopirovana z konzole :
Connecting to 81.0.206.198:27034...
Connected to 81.0.206.198:27034

Counter-Strike: Source
Map: de_dust
Players: 1 / 16
Build 3734
Server Number 1
No pure server whitelist. sv_pure = 0
CAsyncWavDataCache: 259 .wavs total 0 bytes, 0.00 % of capacity
Bad CRC for scripts/dsp_presets.txt
Server is enforcing consistency for this file:
scripts/dsp_presets.txt


Host_Error: Server is enforcing file consistency for scripts/dsp_presets.txt
poškozený soubor jsem zaktualizoval (velikost se lišila) a na server jsem se připojil.
Dobrý den,
Když jsem hrál na serverru zakoupený od vás tak jsem přidal boty a server pak spadnul.Dal jsem reaktivaci a ona pořád trvá už asi 2h. Chtěl bych vás poprosit jestli by ste mi neudělali okamžitou reaktivaci nebo jestli by ste mi neřekli jak to ješte dloho potrvá.
Pages: 1 2 3