Forums

Full Version: Knife fight
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Zdravím všechny. Prosím o pomoc. Začínám s nastavováním serveru. nějaké drobné věci už chápu, ale potřeboval bych pomoct s pluginem knife fight. Vždycky když jsem nějaký stahnul a nainstaloval tak ve hře když oba dva potvrdili knife tak spadnul server. Pls nevíte si s tím někdo rady? Předem díky ;-)
Me to delalo taky je to verzí metamodu, musíš sehnat kompatibilní jakou mas verzi knifef?

Dej si na server SOURCEMOD verzi 1.3.2
Tak jsem smazal ze serveru sourcemod 1.3.0 co jsem tam měl. A stahl jsem 1.3.2. Jenže problém. Server vbc nevidi ten source mod a ani nejde vidět v hlsw. když dam příkaz do konzole rcon sm version nebo meta list tak napíše meta list:
Listing 1 plugin:
[01] <NOFILE>
command "meta list"
sm version:
Unknown command "sm"
Metamod jsem daval 1.8.0
nevíte co s tím? Jo a pls mužete mi poradit nějakou verzi toho knife fight?
Díky ;-)

mas tam soubor sourcemod.vdf ve slozce cstrike/addons/metamod/? Nebo jsi stahl verzi pro windows. Takhle vypada verze pro linux - sourcemod-1.3.2.tar.gz

sm_knifefight_version "1.2.1"
thx! Vyřešeno stahnutím nového metamod.vdf. Knife fight 1.2.1 funguje super! Díky
Tak to je super.
hele me to taky nejde nejak ani tabulka se nechce nacist jen to mam na ftp a nic
Co mas na ftp?
no jede mi normal ve hre !kfmenu ale nejede 2 show panel takze kdybys mi to moch nastavit mam verzi 1.3...... neco
Pages: 1 2 3