Forums

Full Version: Game4 - 81.0.206.204
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Výpadky game4 jsou způsobené jedním serverem CSS, nebo TF2. Proto žádáme majitele serverů na G4, aby si zkontrolovali nastavení a hlavně pluginy. Tento určitý server zahltí celou paměť ram a tím dojde k bloknutí G4.
Pokud G4 bude stále padat, budu nucen reaktivovat všechny CSS a TF2 servery na G4!!!!!!
Já bych se rád podíval na FTP jestli to nejsem zrovna já ale nejde se mi tam připojit...

//EDIT: a také jsem si všiml že v konfiguraci serveru mi zmizlo exec server.cfg a u map zm_kobi_panic. A v Informacích o serverech mi chybí u serveru 81.0.206.204:27108 FTP login a FTP heslo ale když si tam heslo nastavím tak mi stejně zmizne...
A nebude t tim, ze G4 byla odstavena, instaluje se znovu. Pak by jsi tam zas vse mel mit.
A ty by si to mohl zkontrolovat když bych ti dal ip serveru ??
Co chces zkontrolovat?
Server Game4 je zdá se v pořádku - pokud se toto dnes večer při zátěži potvrdí, budeme postižené zákazníky za toto dvoudenní omezení provozu formou několika nutných restartů kompenzovat 14 dny provozu serveru zdarma.

Děkujeme za přízeň a podporu také v době, kdy se vše nedaří :-)