Forums

Full Version: Sekání serveru
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Zdravim, koupil jsem si od vás server nastavil jsem ho a vše šlapalo, ale při připojení více lidí se server začne opravdu hodně sekat. Psal jsem panu Němcovi a po pár minutách na jailu napsal: ,,HW to neni, server se flaka. V minulosti reseno na foru neco podobneho a bylo to verzema pluginu."

Proto píšu tady jestli někdo nevíte co s tím přikládám seznam pluginů

Pluginy:
Metamod 1.8.7
Sourcemod 1.4.1
SDK hooks 2.1.0
Sm hosties 1.4.
Mani admin plugin v1.2.22.8
Quake sound pro mani admin (nefunkční nevím proč)


Ma zkušenost je taková, že MANI ADMIN PLUGIN to dela. Po pouzivani pouze SM vse OK. Vsude je popsano, ze mani admin plugin docela dost vytezuje server.
Takze ma zkusenost - zrusit MAP, ovladat server pomoci SM
Smile ok díky, můžu teda poprosit o nějaký dobrý plugin na vote přes SM (voteban, votekick, votemap, rtv, votemute) a nějaký funkční Super admin nebo tak něco. Díky
29 "Players Votes" (1.5.0) by The Resident, pZv!
42 "Advanced admin commands" (0.15) by 3sigma

Tech adminu je vic a je jedno, kterej pouzijes
Pokud se ti zase bude sekat server, tak se podivej zde: http://herniservery.hostis.net/forum/thread-210.html

Tady uvidis aktualni zatez serveru(stroju). Nekdy se muze stat, ze se nejaky server zasekne a tim padem ostatni laguji. To je ale jen vyjimecne.
GAME 9, 10, 11 - to je normalni ta vyssi zatez. Tam jedou MC servery.
Ok díky moc
Tak už jsem to vyřešil nastavil sem v control panelu menší MaxFPS a zdá se že to půjde, nic méně jsem se rozhodl si to předělat z JAIL modu na cw/tg. Ale díky za rady
No, ono nastaveni FPS kolem 100 je idealni. Vic stejne nema cenu. Nezda se mi, ze by toto melo vliv na sekani.
Jo taky si řikám, po snížení to přestalo zahráli jsme si 3 zápasy 3on3 a vpohodě, další den jsme chtěli hrát znovu a už se tam nedalo skoro ani chodit, dnes v noci zkusí pan Němec přehodit server jinam, protože jinak už nevím čím to je, když na serveru byl pouze Zblock a nedalo se téměř pohybovat.
Dej mi IP serveru. To se mi nejak nezda. Servery(stroje) si jen odfukuji. Musi to byt nejakym nastavenim.
Pages: 1 2