Forums

Full Version: Server nejede po napsani rcon quit do konzole
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Zdravim... Mam dost velky problem, kdyz jsem napsal do konzole rcon quit tak server by mel automaticky vypnout a hned zapnout ale stale je vypli... Nez jsem to napsal do konzole dal jsem na server sve modely, om prop spawn plugin. Ale i kdyz jsem veci ktere jsem tam dal, dal pryc tak server se stale nerozjizdi aji jsem pro jistotu dal NonSteam crack pryc ale stale nic... Mohly by ste se na to podivat aniz by ste mi ze serveru neco nesmazali bez oznameni ? Diky za dobre informace..
IP: 81.0.206.204:27108
//EDIT: Take jsem prejmenoval slozku addons na _addons ale stale nic...
Dle konzole server běží:
hostname: [CZ/EU] http://www.FreedBack.eu #03 | Zombie Mod | + LOTR Maps + Skins | NoSteam | FAST DL
version : 1.0.0.72/22 4981 insecure (unknown)
udp/ip : 81.0.206.204:27108
map : zm_dust_v3_02_freedback at: 0 x, 0 y, 0 z
players : 0 (20 max)

# userid name uniqueid connected ping loss state adr

Ale pri pripojeni ukaze pouze 2 carky a nic... V HLSW se ukazuje ze je vypli a v Konfigurace serverů se ukazuje ze se server restartovava...
Na HLSW server bezi. Pro restartovani serveru pres rcon se pouziva rcon _restart. Rcon quit server vypne.

Ted jsem se na server normalne pripojil.
Server uz jel rano ale vcera vubec nejel... Stale jsem pouzival rcon quit a vzdy se zapl..
A ohledne kredit systemu slo by udelat ze kdyz nekdo ma 60 kc a aby je neutratil tak aby je hned dal na server tak zatim udelat ten kredit system 60 kc = 6 kreditu ? Pro nektere by to bylo vyhodne ze nemusi od nekoho si nechavat za VIP posilat treba 60 kc a cekat nez bude mit 200 kc aby si mohl prodlouzit server... Pro me by to treba bylo vyhodne...
Po poslani 60 kc by se ti pripsalo cca 30 kc(3 kredity). Je toto vyhodne?
Big Grin Ono to vyjde uplne nastejno kdyz si nekdo udela sms platbu tak to bude mit to same ale kdyz to ma u hostingu tak penize hned jdou do hostingu a ne na jeho ucet ze ktereho to jeste musi stale posilat na hosting... Navic to pritahne dost lidi. Nejlevnejsi hosting a jeste ktomu sms platby, co vic si jeste prat ? Big Grin