Forums

Full Version: Teamspeak server nejde
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Zdravim je mozne se podivat na teamspeak server s portem 10503. Proc nechce nastartovat, dal jsem ho rebootnout a od ty doby nic, a nema porad pridelenou IP. Diky
Dobrý večer,

server měl z neznámého důvodu nastaven flag pro STOP, proto nenajel. Ručně opraveno, spolu s konfigurací na webu a otestováno - vše by mělo být funkční.



(11-08-2012, 07:30 PM)GamersZone Wrote: [ -> ]Zdravim je mozne se podivat na teamspeak server s portem 10503. Proc nechce nastartovat, dal jsem ho rebootnout a od ty doby nic, a nema porad pridelenou IP. Diky

Dekuji Smile
dobry den

dneska od 21.30 mam neustale vypadky na TS3 port 10512. Lze zjistit kde je problem? vypadky jsou co dve minuty uz asi pul hodiny.

dekuji
10514 Ten samy problem

Problém byl odstraněn po 22 hodině. Byl způsoben zaseknutím obslužného skriptu.
(01-17-2013, 06:59 PM)hostis Wrote: [ -> ]Problém byl odstraněn po 22 hodině. Byl způsoben zaseknutím obslužného skriptu.

dobry den

opet je asi zaseknuty skript TS server se stale restartuje co pul minuty.
Zdravim zaplatil som server vsetko by malo byt v poriadku ale stale mi nepridelilo IP adresu k portu 10519. Mozte mi s tym pomoct?
(05-03-2013, 05:31 PM)BN Wrote: [ -> ]Zdravim zaplatil som server vsetko by malo byt v poriadku ale stale mi nepridelilo IP adresu k portu 10519. Mozte mi s tym pomoct?

musime pockat az se tu ukaze admin
Servery se pouští, až dorazí platba. Někdy může být až 3 dny. Koukal jsem, že server ti jede.
(05-03-2013, 05:31 PM)BN Wrote: [ -> ]Zdravim zaplatil som server vsetko by malo byt v poriadku ale stale mi nepridelilo IP adresu k portu 10519. Mozte mi s tym pomoct?

Pages: 1 2