Forums

Full Version: Restart serveru
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Dobrý den,

Chtěl jsem se zeptat, jestli je možné aby mě prostě zmizela možnost (z administrace na webu) restartovat TS3 server ?

Jakmile jsem jej chtěl restartovat ( pouze preventivně ) tak se nestalo po "zmáčknutí" restartu nic a navíc zmizela možnost restartu. Zkoušel jsem lézt i do konfigurace kde je zase možnost jen prostě konfiguraci uložit a "restartovat" zároveň, ale taky nefunguje. Dále po nezdařeném restartu se v administraci tváří "jako" nespuštěn i když úplně normálně funguje

Mohl bych poprosit o manuální restart ? A popřípadě kdy by se na to mohl někdo mrknout, že to nejde restartovat ( v té administraci ) ? Nejsem BFU uživatel, ale z mé strany s tím nezmohu vůbec nic.

Díky za Váš čas, Váš spokojený zákazník. Smile
Dobrý den,

ikonku serveru byste měli mít opět zelenou. Omluva za zpožděnou reakci - hlavně, že server fungoval.
Dobrý den.

Děkuji za vyřešení, odzkoušeno "novým" restartem a vše funguje tak jak má.
Zdravím,

Nechci zakládat další topic tak to hodím sem, po restartu serveru (TS3) mi z administrace zmizely FTP přihlašovací údaje k TS3 serveru, je to nějak na závadu? (Nikdy jsem ho nepotřeboval pro TS, ale docela by mě zajímalo, jestli to není zneužitelné, když momentálně mi tyto FTP údaje z administrace u TS3 zmizly ). Díky za případnou odpověď.