Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Promodlive204
#1
Dobrý den, mám problém s nastavením serveru na mod "promodlive204". Zkoušel jsem i uploadovat data pomocí FTP. Server samozřejmě přes Vaší webou stránku neposlouchá ani na změnění herního modu z "war" na "sad". Potřeboval bych tedy poradit co dělám špatně.

IP: 81.0.206.205:28964
Reply
#2
DragonVTS Wrote:Dobrý den, mám problém s nastavením serveru na mod "promodlive204". Zkoušel jsem i uploadovat data pomocí FTP. Server samozřejmě přes Vaší webou stránku neposlouchá ani na změnění herního modu z "war" na "sad". Potřeboval bych tedy poradit co dělám špatně.

IP: 81.0.206.205:28964


Výborně takže se nic neděje a server pořád beží bez zásahu administrátora. Navíc mě zde chybí oznámení o plánovaných výpadcích serverů. Doufám ačkoli tomu nevěřím, že se mi někdo ozve na tento příspěvek a pomůže mi se správným nastavením CoD4 promodu a že budu do budocna informován o výpadcích serverů. Děkuji.
Reply
#3
Tak to se mu tady nikdo neozvete, jak to ma nastavit? Kdyby to bylo CSS, tak bych ti poradil.
Když Ti někdo pomůže, poradí, dej mu kladné hodnocení.

[Image: b_560x95.png]
http://www.gametracker.com/server_info/8...205:27130/
Reply
#4
Asi ne, pan Němec mi dnes napsal že je to pouze můj problém. Prostě s touhle firmou nechávám rozjetý jen TeamSpeak a CS:S. Pro serii Call of duty to jistě nemá cenu. Pokud si za špatný nastavení může uživatel (zákazník), který nenajde zde na foru ani návod nebo příručku k té Vaší administraci. Tak co potom hodláte dělat do budoucna?
Reply
#5
Co jsem nasel na jednom serveru je:
fs_game "mods/jipromodlive204"
Když Ti někdo pomůže, poradí, dej mu kladné hodnocení.

[Image: b_560x95.png]
http://www.gametracker.com/server_info/8...205:27130/
Reply
#6
buca Wrote:Co jsem nasel na jednom serveru je:
fs_game "mods/jipromodlive204"
Ano tomu rozumím, na server jsem nahrával pomocí FTP "Promodlive204_eu" ale je tam pořád deflaut. A při změně modu z klasického TDM na SaD se server sám nezmění. Jde ho jen vypnou a zapnout. To je jediné na co mě Administrace pustí.

BTW: : Nastavení serveru není součástí Vašich služeb - od Vás dostaneme funkční server v zákaldním nastavení a jakékoliv dodatečné nastavení je uživatelská záležitost (nemůžete ručit za běh jakkoliv upravovaných serverů). by [12:42:54] Petr Němec......
Reply
#7
Abych to shrnul:

Snažil jsem se pouze vysvětlit, že konfigurace serverů na přání zákazníka není zahrnuta v ceně našich služeb (proto máme cena jaké máme). Toto je vysvětleno před objednáním serveru na naší hlavní stránce v článku jak si objednat a nastavit herní server. Zároveň jste první nespokojený zákazník u tohoto serveru, proto předpokládám, že by chyby mohla být způsobena nekorektním zásahem do konfigurace serveru.

Konkrétní žádost CO je třeba přidat do web administrace budu rád řešit, ale cílem výše uvedených příspěvků není najít řešení problému, ale pošpinit naše jméno. Cry

Jako nejlepší řešení mi tedy v této situaci, kdy zde uvádíte lživé informace Vám nabídnout vrácení peněz za server a tím diskusi ukončit ke spokojenosti všech stran.
Reply
#8
hostis Wrote:Abych to shrnul:

Snažil jsem se pouze vysvětlit, že konfigurace serverů na přání zákazníka není zahrnuta v ceně našich služeb (proto máme cena jaké máme). Toto je vysvětleno před objednáním serveru na naší hlavní stránce v článku jak si objednat a nastavit herní server. Zároveň jste první nespokojený zákazník u tohoto serveru, proto předpokládám, že by chyby mohla být způsobena nekorektním zásahem do konfigurace serveru.

Konkrétní žádost CO je třeba přidat do web administrace budu rád řešit, ale cílem výše uvedených příspěvků není najít řešení problému, ale pošpinit naše jméno. Cry

Jako nejlepší řešení mi tedy v této situaci, kdy zde uvádíte lživé informace Vám nabídnout vrácení peněz za server a tím diskusi ukončit ke spokojenosti všech stran.

Co nechápete pod větou "nekomunikuje s administrací a nezle změnit mod". Není to nic špatného a ničí jméno nešpiním pouze jsem se snažil vyřešit problém, který přetrvává. Zřejmě na není vhodné diskuzní forum.
Reply
#9
V parametru fs_game máte nastaveno Mods/promodlive204

Nicméně Vámi požadovaný MOD jste si nahrál do cesty mods/promodlive204_eu

Zároveň ve složce mods/promodlive204_eu máte nahraný jen nějaký log soubor...

Podle mého názoru Vám tam tedy chybí obsah ve složce mods/promodlive204_eu a dále jste si do parametru fs_game měl nastavit mods/promodlive204_eu a poté restartovat server.


CO tedy konkrétně Vám na našem hostingu nefunguje ? :lol:
Reply
#10
To, co napsal hostis je správně, jak se to má udělat Wink. Poté to bude šlapat.. Mně vždycky nastavoval jakékoliv servery na CoD Fatal, kterého jsem zde také viděl.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)