Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Promodlive204
#11
Díky za potvrzení Wink


Scrooface Wrote:To, co napsal hostis je správně, jak se to má udělat Wink. Poté to bude šlapat.. Mně vždycky nastavoval jakékoliv servery na CoD Fatal, kterého jsem zde také viděl.
Reply
#12
Tak díky chlapy a já na to čekám 3 dny a konečně to někdo řeší. Ale je tu ještě jedna věc a to proč mi Administrace server nepřehodí z WAR na SaD mod. Administrace ukazuje že je server nastaven jako SaD a HLSW že je nastaveno jako WAR (TDM).
Reply
#13
Vždy, když se server restartuje, píše to normálně SaD a na serveru je přitom mod WAR, toto lze udělat udělat manuálně ve hře a to příkaze v konzoli, nebo je strašně šikovná věcička to právě používání prográmku, nesoucí název CoD Rcon tool - skvělá vychytávka. Jen jednou napíšeme IP, port a heslo a tam již se dá vše nakonfigurovat. I změna cfg je možná přes tento prográmek, doporučuji.
Reply
#14
DragonVTS: Funguje to tedy ???
Čekám tu už druhý den na zpětnou vazbu. :lol:
Reply
#15
hostis Wrote:DragonVTS: Funguje to tedy ???
Čekám tu už druhý den na zpětnou vazbu. :lol:

nc
Reply
#16
DragonVTS
vyzkousel jsem COD rcon tools a funguje to bezvadne. Zmenil jsem co jsem chtel. Zmenil jsem war na sd, dm dal jsem restart a bylo to. Tak co ti nefunguje?
Když Ti někdo pomůže, poradí, dej mu kladné hodnocení.

[Image: b_560x95.png]
http://www.gametracker.com/server_info/8...205:27130/
Reply
#17
buca Wrote:DragonVTS
vyzkousel jsem COD rcon tools a funguje to bezvadne. Zmenil jsem co jsem chtel. Zmenil jsem war na sd, dm dal jsem restart a bylo to. Tak co ti nefunguje?
Dobře tak už víme jak na to, ke každému server Rcon tool. Tak k čemu je administrace když nefunguje?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)