Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Práva
#1
IP + port: 81.0.206.249:10517

Nechápu, proč na placeným serveru nemůžu na serveru upravovat vše... Co je to za hovadinu? Já ten server nedostal sponzoringem, já si ho koupil, tak vůbec nechápu, proč je na mém serveru reklama a link k Vaší společnosti? A nejde to upravit, jako DŮVOD??? Mně to nezajímá, to TS používám já a chci tam mít vlastní adresu.. Chápu, že nemohu upravovat a počet slotů, to je logické, ale je tam daleko víc věcí, co se "S" nemohu upravovat, ačkoliv normálně všude jinde ano.. A to zatím procházím jen nastavení serveru!

Host message - nejde PROČ???
Host Button - nejde PROČ???
Transfer nepotřebuju, to mi nevadí
A logy taky asi ne..

To je zatím jen to, co nejde upravovat v administraci a věřím, že toho najdu daleko víc, až budu nastavovat oprávnění.. Já si chci nastavit svůj server tak, jak já chci a né, aby mě to pořád nepouštělo.. Prosím o nápravu.
Reply
#2
TS3 parametry našich serverů jsou nastaveny dle doporučené šablony vývojářů, resp. jsme trochu benevolentnější, než je hostingům doporučeno.
Pokud Vám parametry našeho TS3 hostingu nevyhovují, můžete to v patřičném fóru navrhnout jako podnět k vylepšení nebo změně - zvážíme to, pokud to bude podáno slušnou formou.

Jak to mají "všichni ostatní" není relevantní a vždy máte možnost si server zakoupit právě u nich. Pokud Vám naše parametry nevyhovují, nehostujte u nás - od otestování funkčnosti jsou naše DEMO servery a na možnost otestovat si služby jste byli upozorněni na tomto fóru, před objednávkou serveru a před platbou serveru... :|



Scrooface Wrote:IP + port: 81.0.206.249:10517

Nechápu, proč na placeným serveru nemůžu na serveru upravovat vše... Co je to za hovadinu? Já ten server nedostal sponzoringem, já si ho koupil, tak vůbec nechápu, proč je na mém serveru reklama a link k Vaší společnosti? A nejde to upravit, jako DŮVOD??? Mně to nezajímá, to TS používám já a chci tam mít vlastní adresu.. Chápu, že nemohu upravovat a počet slotů, to je logické, ale je tam daleko víc věcí, co se "S" nemohu upravovat, ačkoliv normálně všude jinde ano.. A to zatím procházím jen nastavení serveru!

Host message - nejde PROČ???
Host Button - nejde PROČ???
Transfer nepotřebuju, to mi nevadí
A logy taky asi ne..

To je zatím jen to, co nejde upravovat v administraci a věřím, že toho najdu daleko víc, až budu nastavovat oprávnění.. Já si chci nastavit svůj server tak, jak já chci a né, aby mě to pořád nepouštělo.. Prosím o nápravu.
Reply
#3
hostis Wrote:TS3 parametry našich serverů jsou nastaveny dle doporučené šablony vývojářů, resp. jsme trochu benevolentnější, než je hostingům doporučeno.
Pokud Vám parametry našeho TS3 hostingu nevyhovují, můžete to v patřičném fóru navrhnout jako podnět k vylepšení nebo změně - zvážíme to, pokud to bude podáno slušnou formou.

Jak to mají "všichni ostatní" není relevantní a vždy máte možnost si server zakoupit právě u nich. Pokud Vám naše parametry nevyhovují, nehostujte u nás - od otestování funkčnosti jsou naše DEMO servery a na možnost otestovat si služby jste byli upozorněni na tomto fóru, před objednávkou serveru a před platbou serveru... :|

No, tak je pravda, že jsem to mohl napsat slušnější formou, ale mě to naštvalo. Nevěřím tomu, že jste benevolentnější, ale to není teď podstatné.

Vaše DEMO servery? Asi jste nepřemýšlel nad tím, že se tu bavíme o "S" právech.. Jak jsem si měl na Vašem demo serveru vyzkoušet práva admina? Tak tomu fakt nerozumím...

Každopádně, já nehodlám dávat podněty k vylepšení služeb, to je Vaše práce, Vy chcete zákazníky. Když už, tak dám zákazníkovi co nejlepší služby s nejlepším nastavením a pokud možno, co nejvííc.. Základy marketingu Wink. A néé, že já si koupím server a on mě nepustí, protože nemám práva. Co se týče toho TS, tak chápu, že uživatelé nesmí upravovat sloty, dávat BAN serveradminovi a hrabat se v server query.. Ale proč bych si nesměl změnit URL na server? Je to normální? Mně to teda tak normální nepřijde. A chci hostovat tady, je to legální (licence), kterou v ČR mají tři firmy a k těm zbývajícím dvou nejdu kvůli os. důvodům..
Reply
#4
Kvalitní a RYCHLÁ tech. podpora. Ani tohle fórum nestíhá ty nové příspěvky přijímat Big Grin, jak rychle tech. podpora reaguje.
Reply
#5
Abych to uvedl na pravou míru - tady Fatal je bývalý serveradmin našich TS3 serverů, jehož záměrem je jen vyvolávat konflikty... :lol:
Reply
#6
No, tvoje uvedení na pravou míru je úplně zcestné a neopodstatněné Wink. Proč si jako myslíš, že chci vyvolávat konfikty? Aspoň to něčím podlož, když už jsi to takto "nařknul" Big Grin. Naopak, nemám zájem o konflikt. Notabene jsi mi neodpověděl na moje dotazy proč?
A to, že jsem Fatal bys nevěděl, kdybych to Bucovi neřekl Wink.

Každopádně nehodlám se tady s tebou před všema hádat, abych ti tu dokázal, že žádné spory nevyvolávám.. To si myslíš jenom ty a upřímně mě to ani nezajímá Wink. Mně prosím tě odpověz na mé otázky a zbytku si nevšímej, ok Smile?
Reply
#7
Všechny relevantní dotazy byly zodpovězeny výše.

V žádostech na vylepšení, na které jsem odkazoval také žádný konkrétní požadavek jaký parametr v konfiguraci TS3 nevidím, tak asi není co řešit. Tongue
Reply
#8
Tak to je mi ale líto, že ty parametry nevidíš.. Jsou hned v prvním příspěvku (upravit virtuální server) - nevidíš-li to, je to zajímavé.

Pak jsi mi napsal, že jsem si měl oprávnění otestovat na zkušebním serveru.. Tam se taky rozdávají "S" oprávnění, abych si to tedy ozkoušel, jak sám říkáš?

Tak když si tedy myslíš, že jsi na všechno odpověděl a nemáš k tomu co dodat, tak jsem sem prakticky psal úplně zbytečně, protože jsem se stejně úplný hov** dozvěděl Wink. Holt se budu muset smířit, že když si od tebe ten TeamSpeak objednám, že tam prostě budu mít reklamu a nemůžu si to změnit.. Za chvíli to bude asi i na game serverech, aby to každej věděl, že je to od GAME HOSTIS Smile - skvělá práce, pane Smile!

Nehodlám se k tomu už nějak dál vyjadřovat, ty si pořád stojíš za tím, že bylo vše vysvětleno, přitom nebylo vysvětleno vůbec nic.. Pomáháš-li takhle všem, je mi jich líto... Byl jsem leda tak odkázán na to, že jsem si měl něco zkusit na DEMO serveru, když to tam ke zkoušce není.. No nic, hodně spokojených klientů.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)