Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc!
#1
Dobrý den, chtěl bych se zeptat: Asi cca. před týdnem mi byl jaksi přebrán účet mám na něm pořád zaplacený CoD4 server, když si nechám zaslat údaje na můj e-mail tak mi to oznámý že účet neexistuje, tudíž mi ho musel někdo ukrást, přes prográmek vidím že se na něm hraje ale když jsem se napojil na server dali mi BAN. Tak bych se chtěl zeptat zda byste mi nemohli něják pomoct. Děkuji
Reply
#2
Zašlete na <!-- e --><a href="mailtoConfusedervery@hostis.net">servery@hostis.net</a><!-- e --> Vaši žádost o změnu hesla k administraci.
Zašlete také doklad o zaplacení serveru a informaci na jaký e-mail byl váš účet registrován.


shArkeR Wrote:Dobrý den, chtěl bych se zeptat: Asi cca. před týdnem mi byl jaksi přebrán účet mám na něm pořád zaplacený CoD4 server, když si nechám zaslat údaje na můj e-mail tak mi to oznámý že účet neexistuje, tudíž mi ho musel někdo ukrást, přes prográmek vidím že se na něm hraje ale když jsem se napojil na server dali mi BAN. Tak bych se chtěl zeptat zda byste mi nemohli něják pomoct. Děkuji
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)