Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hostis a samp 0.3b
#1
Zdravím a putuji sems touto otázkou,nebo´t na webu jsem nikde nenašel odpověd ( možná jsem špatně hledal, ani já nejsem dokonalý, ale snaha byla ) hostis stále hostuje servery prosamp 0.3a a nebo už je možnost objednat server pro 0.3b i ? A nebo je možnost překopat si server přes ftp sám ? z 0.3a na 0.3b ? ( ptám se předem, aby nevznikly nějaké nepříjemnosti Confusedhock: )
Reply
#2
Zdravím, problém tu nebude.
Nemáme tu žádného SA-MP specialistu. Pokud byste měl zájem, tak s Vámi rád upravím novou distribuci SA-MP na aktuální verzi (ideálně, aby obsahovala rozumné pluginy, nastavení, atd).HEAD Wrote:Zdravím a putuji sems touto otázkou,nebo´t na webu jsem nikde nenašel odpověd ( možná jsem špatně hledal, ani já nejsem dokonalý, ale snaha byla ) hostis stále hostuje servery prosamp 0.3a a nebo už je možnost objednat server pro 0.3b i ? A nebo je možnost překopat si server přes ftp sám ? z 0.3a na 0.3b ? ( ptám se předem, aby nevznikly nějaké nepříjemnosti Confusedhock: )
Reply
#3
Pokud vím, je tu daný volný přístup do FTP přímo do root složky serveru, pokud se něco nezměnilo od dob minulých. Takže, jsem se ptal pouze informativně, zda je možno na tu verzi server překopnout, aby nevznikly nějaké problémy. + Měl bych dotaz ohledně mysql propojení zda by bylo možné se pojit z webu do mysql a tahat si odtamtud data na administraci z našeho webu. ( Operace se ScriptFiles, atd... jelikož není funkce na čtení složky přes spojení FTP, atd... )
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)