Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nastavení serveru pro 32 hráčů
#1
Zdravím máme na serverech menší problém.. Servery máme pro 30 a pro 32 hráčů, Nastavil jsem nové spawn místa přes plugin Maps Spawns Editor, ale stejně při připojení více jak 22 hráčů se nelze připojit do týmu bez toho abych tam hráče umístil já pomocí amx_teammenu

Neví někdo kde je omezení?
Reply
#2
Každá mapa má nějaké omezení na počet Spawn Poitů, například de_dust2 jich má 40. Spawn Pointy se vytváří při dělání mapy ve Valve Hammer Editoru, tudíž, pokud by jsi chtěl navýšit počty spawn Pointů, tak 100% funkční řešení je si mapu otevřít ve VHE přidělat Spawn Pointy, mapu zkompilovat (může trvat, dlouho - na i7 4x3.5GHz mi de_dust2 trval 5 hodin) a pak nahrát na server Smile Neměl by být problém... mám to vyzkoušeno pro CS: Source, ale předpokládám, že v CS 1.6 by to mělo být stejné/podobné Wink
Reply
#3
Nevím používám přímo plugin a na bývalém serveru od konkurence nám to chodilo.. Zde nic :-(
Reply
#4
Uvidíme, zda ny neporadil Bůca, až si to přečte.
JInak goooooooogle Smile
Reply
#5
Bohuzel, s timto neporadim.
Když Ti někdo pomůže, poradí, dej mu kladné hodnocení.

[Image: b_560x95.png]
http://www.gametracker.com/server_info/8...205:27130/
Reply
#6
Pochybuju o tom, že by jiné hostingy kompilovaly do map spawnpointy pro 32 lidí...
Reply
#7
Nevím, zatím nám to stále nefunguje :-( Zkoušel jsem stáhnout i mapy pro 32 lidí a nepomohlo :-( Budu muset prolézt ještě nějaké nastavení
Reply
#8
Mohu poprosit ip toho serveru?

Děkuji
Reply
#9
81.0.206.207:27140 nebo 27104.. jeden jsme již dali pouze na 25 slotů..
Reply
#10
v server.cfg si nastav místo
Code:
mp_limitteams    0
toto:
Code:
mp_limitteams     16
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)