Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Web hosting (freedback.eu)
#1
Zdravím.. chtěl bych zažádat o web hosting pro moji doménu <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.freedback.eu">www.freedback.eu</a><!-- w --> , už jsem zde četl že hosting pro vlastní domény je za 20Kč na měsíc... tak se chci zeptat jestli je možné získat ho levněji např.: mám teď od vás objednané dva servery tak např za to... a ještě jeden server ten není přímo můj, ale patří pod nás. A ještě jedna otázka kde mohu ten web hsting popřípadě pbjednat.

Díky za vaší pozornost
Reply
#2
Dobrý den,

sice to nezaléží na mne, ale napíšu Vám na to můj názor...

Vy chcete získat hosting levněji? No to už snad nemyslíte vážně... Vy máte servery za bezkonkureční ceny, co nikde nenajdete a ještě za to chcete levnější hosting? Notabene hosting, který se všemi parametry najdete u ostatních hostingů cca. za 80-120 Kč/měsíčně?
Já nevím, mě to přide, že je to šílená nenažranost Čechů, podáte jim prst s levnými cenami a ukousnou Vám za to celou ruku..
Berte to tak, že toto nikde nenajdete a myslím si, že žádat o nižší cenu za bezkonkureční hosting je naprosto bezpředmětné.. Promyslete to prosím.

Objednat ho můžete SZ u hostise, domluvte se s ním přes SZ...

Hezký den
Reply
#3
Jde o to že k jednomu serveru s dá získat webhostin pro doménu 3řádu zdarma, pro jiné domény za 20Kč, měsíc... když někdo má dva servery měl by získat prakticky 2hosting... ale k čemu, proto se ptám že mám jakoby nárok na dva hosting.. ale když to zabalím do jednoho tak jestli něco vyjde...
Reply
#4
V tom je ohromně obrovský rozdíl... Je to pouze doména III. řádu, kde získáte 1 GB místa a nárok na jednu MYSQL databázi. Kdežto u domény II. řádu máte k dizpozici neomezeně emailů, antispam na poštu, neomezeně databází, domén III. řádu, 10x větší kapacitu, neomezeně FTP účtu, správu celé domény a hostingu a ještě více dalších věcí..
Reply
#5
Ale jak jste už řekl, nerozhodujete o tom
Reply
#6
Máte pravdu, ale myslím si, že hostis bude stejného názoru.. Viz. můj první příspěvek... Chcete za tak nízkou cenu koupit pomalu celý server a ještě k tomu dostat snad serverovnu v Casablance. Zamyslete se nad sebou proboha!!! (Nemyslím tím pouze Vás)

EDIT: Jinak neberte mé reakce špatně, nemyslím to zle, pouze vyjadřuji to, co si myslím. Jinak buďte také rád, že to nezávisí na mne! Protože ta cena by rozhodně nebyla tak nízká...
Reply
#7
Jestli mohu doporučit, pokud jste opravdoví sysel a nechcete moc platit doporučím hosting http://nejhosting.net/ kde budete platit směšnou částku na doménu 2. řádu a to cca 240kč vč. DPH. Osobně si vážím tak nízkých cen a rád bych zdůraznil že bych i byl rád kdyby jste si těchto cen vážil i vy sám. Jestli chcete kvalitní GameHosting(poznáte podle serverovny a Casablanca patří k těm nejlepší v ČR), zjistíte že server, za který zde budete platit 200kč měsíčně(2400 ročně) budete platit okolo 400 měsíčně(4800 ročně). Servery u hostise mají garanci bez lagů!(to vše dělá, ale právě toto kvalitní umístění). Když narazíte na hosting s cenami slotů 15kč, zaručuji vám, že umístění serveru je buď doma na půdě a nebo někde ve vidlákově, kde mají připojení max 50Mbit/s Smile).
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)