Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TS3 FTP?
#1
Zdravím,
potreboval by som update serveru ts3, keďže asi nemám prístup na server cez ftp. V administrácií mám toto: FTP server: není FTP login: FTP heslo:
Skúste mi prosím poradiť, vopred ďakujem Wink
Reply
#2
Dobrý den, též jsem si updatoval klienta a nenapadá mne jiné řešení, než vyčkat na hostise, aby server UPdatoval ručně. Jinak Vám bohužel nepomohu.. Teda nic jiného mne nenapadá.

Hezký den

// Možná zkusit odinstalovat nynější verzi a zkusit ji stáhnout z originálních stránek <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.teamspeak.com">www.teamspeak.com</a><!-- w --> a doufat, že na webu nemají ještě updatovanou verzi.. Je to ale risk. Být Vámi, vyčkám a brzy snad bude hotovo Wink.
Reply
#3
Fatal Wrote:Dobrý den, též jsem si updatoval klienta a nenapadá mne jiné řešení, než vyčkat na hostise, aby server UPdatoval ručně. Jinak Vám bohužel nepomohu.. Teda nic jiného mne nenapadá.

Hezký den

// Možná zkusit odinstalovat nynější verzi a zkusit ji stáhnout z originálních stránek <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.teamspeak.com">http://www.teamspeak.com</a><!-- m --> a doufat, že na webu nemají ještě updatovanou verzi.. Je to ale risk. Být Vámi, vyčkám a brzy snad bude hotovo Wink.

Ok ja skúsim teda počkať, snáď to nebude dlho trvať Wink
Reply
#4
Dobrý den,

TS3 server byl aktualizován na nejnovější verzi.
Reply
#5
Ďakujem Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)