Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POMOC
#1
chci si obědnat zde server ale nemám nikoho kdo by mi ho nastavil a tak rposím nepomužete mi s tím někdo nbo nenastavíte moc děkuju Sad ... nemám s tím zkušenosti
Reply
#2
Zdravím, myslím si, že zde na fóru se jistě najde někdo, kdo ti server nastaví. Pokud se jedná o hru Counter-Strike: Source, tak můj názor je ten, že Buca nikdy nezklame Smile, možná se ale mýlím, tak vyčkej prosím jeho verdiktu Wink.

// Napiš sem, co přesně potřebuješ nastavit a Buca po dostavení na fórum ti hned řekne Wink.

S pozdravem


Fatal
Reply
#3
Je to tak, jak Fatal píše. Napiš co by jsi tam chtěl a něco s tím uděláme.
Když Ti někdo pomůže, poradí, dej mu kladné hodnocení.

[Image: b_560x95.png]
http://www.gametracker.com/server_info/8...205:27130/
Reply
#4
takto bych byl moc rád :-) .. tak představoval bych si to tak že chceme 16 slotu .. chceme kick ban many admin plugin to je asi jasný chtěli by jsme aby server nelagoval tkže by jsme toho tam enchtěli moc písničku když se načítá hra potom .. písnička když zvitězej CT a jinou když zvitězej T a ještě aby admini měli jiný uniformy Wink a ještě aby tam byli mapy awp aim cs de kf fy ... prostě publick e vším všudy ...
Reply
#5
tiscali Wrote:takto bych byl moc rád :-) .. tak představoval bych si to tak že chceme 16 slotu .. chceme kick ban many admin plugin to je asi jasný chtěli by jsme aby server nelagoval tkže by jsme toho tam enchtěli moc písničku když se načítá hra potom .. písnička když zvitězej CT a jinou když zvitězej T a ještě aby admini měli jiný uniformy Wink a ještě aby tam byli mapy awp aim cs de kf fy ... prostě publick e vším všudy ...
Nejdriv pises ze tam toho nechces moc a pak to zacne litat. Hudbu si dodejte a nekam ulozte (ulozto), mapy si taky vyberte. Pak se kontaktujem treba na skype. Zatim ty songy zkonvertovany do mp3 a hlavne aby nebyly moc velky a mapy. Az si objednas server, tak pisni a dame se do toho.
Když Ti někdo pomůže, poradí, dej mu kladné hodnocení.

[Image: b_560x95.png]
http://www.gametracker.com/server_info/8...205:27130/
Reply
#6
čus, no tak pisníčky a skiny budou na mani admin plugin, ale ty (skiny) zatěžujou docela dost server (skiny) ale lagovat by to nemnělo, mapy si tam nahraješ sám to ti žeknu klidně kam je dát, a jestě to chce hodit na fast download, aby se vše stahovalo rychle, a ted ten kick ban atd., to je jen na tobě co tam budeš chtít jesli sourcemod nebo jenom mani admin plugin, to už je jen na tobě...... zatim čus.... Wink Wink
Reply
#7
dobře tak muj skyp je tiscali0782
a písničky nejsou nutnost Smile to je přebytečnej luxus sem si to uvědomil ... záklandní nastavení a skiny ale já tonmu nerozumim newim jaký mám možnosti kolik tma toho mám dát ... takže si mě přidej server mám obědnanej jenom zapltit přes šek a mužem to rozjet tak díky za pomoc a za ozvání Smile moc děkuji
Reply
#8
čus, jj nemáš zač......
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)