Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nastavení serveru CW/TG classic
#1
Čus lidi chci se zeptat zda nekdo umi nastavit todlena server, kdiš mám normal classic a chcy tam hrat TG/CW aby se vše co tam mám se schovalo a chovalo se to jako server na TG/CW, jesli to umi nekdo nastavit a nastavi my to tak dik moc mam už server obednanej tady ale chtel sem to i na tom co sem mnel před mit a dicky my to nekdo smibyl a řikal že to umi a skutek utek dik moc Smile lidi cc Sad :roll: :?: :?: :?: neco umim já a zase neco nekdo jinej Smile
Reply
#2
Zdravím,

jen bych pro vzájemné porozumění rád avizoval, že v základu prodáváme holé servery a neposkytujeme k nim podporu s konfigurací. Veškerá aktivita na tomto fóru ve vztahu ke konfiguraci serverů je dobrovolnou záležitostí mezi uživateli. Před objednáním serveru doporučuji otestovat funkčnost na jednom z našich DEMO serverů.

Zároveň pokud něco potřebujete nastavit, je dobré vědět CO vlastně chcete - z Vašeho popisu mi to není vůbec jasné, proto by možná stálo zjistit jaké tam chcete mít pluginy a jakou jejich konfiguraci - s tím už Vám určitě bude schopen někdo pomoci (ve všem napoví strýček Google).


IwOrY 17 Wrote:Čus lidi chci se zeptat zda nekdo umi nastavit todlena server, kdiš mám normal classic a chcy tam hrat TG/CW aby se vše co tam mám se schovalo a chovalo se to jako server na TG/CW, jesli to umi nekdo nastavit a nastavi my to tak dik moc mam už server obednanej tady ale chtel sem to i na tom co sem mnel před mit a dicky my to nekdo smibyl a řikal že to umi a skutek utek dik moc Smile lidi cc Sad :roll: :?: :?: :?: neco umim já a zase neco nekdo jinej Smile
Reply
#3
Dobrý den asi takle kdis mate normal server nastavenej na classic a chce tam hrat TG/CW tak jen zamknou server opravdu nestači kdi chcete hrat ligu nebo tak podobne, jinak od zakladu si to nastavim sam na classic ale kdis tam budu chtit hrat TG/CW tak se dá udelat todle ale jak to už neumim, 2 configy, jeden s nastavenim na public a druhy s nastavenim na CW/TG a vzdycky prehrajes jen config prikazem: asi takle... :?: :?: :?: :?: Sad :roll: :roll: :roll:
Reply
#4
Každá liga má svá pravidla, která jsou obvykle uvedena na nějakém webu.
Nastavení serveru vyjma pluginů je tedy otázkou vytvoření konfiguračního souboru, kam se zadají tyto povinné hodnoty.

Soubor se přes ftp nahraje na server a přes rcon se dá spustit v případě potřeby.

Toto jde automatizovat nebo zjednodušovat dalšími pluginy - předpoklad, že víte CO kontrétně chcete ale trvá stále Wink
Reply
#5
čus, no porostě jesli to nak umiš a budeš tak hodnej a nastavis my to budu moc rat, jinak ty muzu dat i skype i icq nebo steam jesli my to uděláš, no a jesli ne tak mam smulu asi tak Big Grin to už je jen a jen na tobe.....zatim cc jinak nevim přes plugin se to jestě nenastavoval ale z byvalyho serveru mám hodně věni tak dištak mužu zase pomoc tobe Smile.... Wink Wink Sad :?:
Reply
#6
IwOrY 17 Wrote:..... jesli to umi nekdo nastavit a nastavi my to tak dik moc mam už server obednanej tady ale chtel sem to i na tom co sem mnel před mit a dicky my to nekdo smibyl a řikal že to umi a skutek utek dik moc Smile lidi cc Sad :roll: :?: :?: :?: neco umim já a zase neco nekdo jinej Smile
Predpokladam ze myslis me ze jo, ty mi sice napises , ale ja delam prednostne podporu pro F_K_H_D_(abych vam tu nedelal reklamu :-) ) to ze mi napise pres den par lidi z fakahedy beru a kdyz mam cas tak jim beze vseho neco nastavim , udelam co nejdrive to jde, nekdy taky do druheho dne, bohuzel neumim zastavovat nebo zpomalovat cas, tak proste nekdy kdyz nekolika lidem pomaham s necim na serveru obvykle se mi uz nechce, a u pc netravim taky cely den (no tedko sem sice nemocny ale dejme tomu, ze jdu i na TV nebo delam jine prace, sem tam nejaka dzobovka typu ze musim delat sofera atp :-D ), takze to co delam sem tam pro nekoho jineho treba jako pro Deadmana (ktery ma shodou okolnosti server u tohoto hostingu :-D , zdravim te kamo :-) ) je uz takova bonusovka a to je vo tom kdo driv prijde ten driv mele, napise drive udelam mu to a dal nikoho vice neresim,sry ale tak to obvykle je.
Reply
#7
Reklamě na konkurenci se zde nebráníme, proto s chutí do toho, pokud u toho budou zachována základní pravidla slušného chování. Jsme konkurenci otevřeni, dokonce se nebránímé konstruktivní spolupráci (podpora CZ progamingu).
Reply
#8
čus,a ty to umiš nastavit nebo ne, umi to nekdo a nastavi my to, ale je to jen na vas lidi ale budu moc radkdis jo ...... :roll: Smile Wink :?: :?: :?: :?: :?: :?:... steam iwory18,icq 422-949-062 skype dom.baf ...............
Reply
#9
SPiRiTQooo nemislel sem tebe ani te neznam mislel sem jesli to nekdo umi nastavit, a na fakahede znam dost lidi Wink........ Wink Smile Smile
Reply
#10
IwOrY 17 Wrote:SPiRiTQooo nemislel sem tebe ani te neznam
Jo ty me neznas jo? :-D a kdo je podle tebe na steamu s nickem D[e]B[o]N (predchozi nick || )? :lol: :lol: Prece si nemyslis ze je to imaginarni postavicka ne ? :-D
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)