Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nastaveni serveru
#11
buca Wrote:
tiscali Wrote:Ahoj Bacu promiňneber mě jako vtěrku nebo že podáš prst a a já vezmu celou ruku aloe nenastvil by jis mi taky server porsím když si ho obědnám porsím :-) a chtěl b ych tam pluginy vip hráče označit a lidi z klanu songy při spuštění serveru :-) a nějaký kvalitní anticheat atd Wink děkuju i za odpověd ICQ 435555880 Wink
Je je, to se mi to hromadi. Myslim, ze se domluvime.
Njn vidiš to o Hostis CS:S servery je zájem :-D
Reply
#12
ktery plugin je lepsi ? a uz domliuvam objednavku Smile shanim jen zbytek penez Smile
Reply
#13
hej buca prosimte napis me na ICQ : 445892058 Skype : deadman2881994
chci se radeji domluvit na ICQ nechce se mi furt list na forum
pls pridej si me nebo sem dej ICQ diky nebo skype Wink
Reply
#14
Jakoubek7 Wrote:ktery plugin je lepsi ? a uz domliuvam objednavku Smile shanim jen zbytek penez Smile
Jaky pluginy mas na mysli??
Když Ti někdo pomůže, poradí, dej mu kladné hodnocení.

[Image: b_560x95.png]
http://www.gametracker.com/server_info/8...205:27130/
Reply
#15
buca Wrote:
Jakoubek7 Wrote:ktery plugin je lepsi ? a uz domliuvam objednavku Smile shanim jen zbytek penez Smile
Jaky pluginy mas na mysli??
admin pluginy..kamarad mel mani pak sourcemod..dal Mi prava a sourcemod se mi zdal takovej bez moznosti Smile a dalsi neznam..
Reply
#16
tak si mě přidej na icq Wink díky moc
Reply
#17
Buco,

pokud by tit o pomohlo, můžeme tyto pluginy předpřipravit do instalačních balíků, aby to bylo nastavené automaticky při aktivaci serveru - mám z těchto příspěvků pocit, že o to mají lidé opravdu zájem a nerad bych, aby ti utrhali ruce 8-)


buca Wrote:
tiscali Wrote:Ahoj Bacu promiňneber mě jako vtěrku nebo že podáš prst a a já vezmu celou ruku aloe nenastvil by jis mi taky server porsím když si ho obědnám porsím :-) a chtěl b ych tam pluginy vip hráče označit a lidi z klanu songy při spuštění serveru :-) a nějaký kvalitní anticheat atd Wink děkuju i za odpověd ICQ 435555880 Wink
Je je, to se mi to hromadi. Myslim, ze se domluvime.
Reply
#18
hostis Wrote:Buco,

pokud by tit o pomohlo, můžeme tyto pluginy předpřipravit do instalačních balíků, aby to bylo nastavené automaticky při aktivaci serveru - mám z těchto příspěvků pocit, že o to mají lidé opravdu zájem a nerad bych, aby ti utrhali ruce 8-)


buca Wrote:
tiscali Wrote:Ahoj Bacu promiňneber mě jako vtěrku nebo že podáš prst a a já vezmu celou ruku aloe nenastvil by jis mi taky server porsím když si ho obědnám porsím :-) a chtěl b ych tam pluginy vip hráče označit a lidi z klanu songy při spuštění serveru :-) a nějaký kvalitní anticheat atd Wink děkuju i za odpověd ICQ 435555880 Wink
Je je, to se mi to hromadi. Myslim, ze se domluvime.
Ja uz jsem o tom taky premyslel. Chtelo by to pri objednavce, nebo v administraci dat moznost nainstalovat mody.

1-METAMOD + SOURCEMOD
2-MANI ADMIN PLUGIN
3-EVENTSCRIPT

Tyto bych dal jako zaklad a moznost vyberu. Kazdy preferuje neco jineho.

Pokud by k tomu doslo, dal bych pak navody na nastaveni ADMINA pro kazdy mod a urcite tipy na pluginy s odkazy.

Chystam se prave vytvorit nejake zakladni balicky balicky, kdyz se mi to tady tak hromadi Big Grin

Ja to snad preziju, ale co moje draha polovicka, kdyz budu sedet u PC a radit Big Grin
Když Ti někdo pomůže, poradí, dej mu kladné hodnocení.

[Image: b_560x95.png]
http://www.gametracker.com/server_info/8...205:27130/
Reply
#19
Jakoubek7 Wrote:
buca Wrote:
Jakoubek7 Wrote:ktery plugin je lepsi ? a uz domliuvam objednavku Smile shanim jen zbytek penez Smile
Jaky pluginy mas na mysli??
admin pluginy..kamarad mel mani pak sourcemod..dal Mi prava a sourcemod se mi zdal takovej bez moznosti Smile a dalsi neznam..
Dalsi je XA ADMIN pro eventscript, ale je to kopie MANI ADMIN PLUGIN.
MANI bych rekl, ze je nejlepsi.
Když Ti někdo pomůže, poradí, dej mu kladné hodnocení.

[Image: b_560x95.png]
http://www.gametracker.com/server_info/8...205:27130/
Reply
#20
CW/TG servery musí mít zBLOCk takže k CW/TG bych dával zBLOCKSmile
píšou to aspoň v pravidlech v těch znamých ligách :-)
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)