Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nováček
#1
Zdravím, jsem tu novým členem. Je to tu hodně fajné. Jen tak dál. Celkem mě zaujaly Vaše nabídky o gamehosting multiplayerových her...hlavně sekce CS 1.6 ... vedete i HYBRID protokol, nebo-li p47/p48 dohromady.

//Téma přesunuto by Fatal
Reply
#2
mr.LynXx Wrote:Zdravím, jsem tu novým členem. Je to tu hodně fajné. Jen tak dál. Celkem mě zaujaly Vaše nabídky o gamehosting multiplayerových her...hlavně sekce CS 1.6 ... vedete i HYBRID protokol, nebo-li p47/p48 dohromady.

//Téma přesunuto by Fatal
Pane mr.LynXx když si přectete pár topiců v sekci CS 1.6 ohledně Nonsteam tak pak se něco dozvíte a konkrétně toto:
HOSTIS neposkytuje podporu pro cracklé servery
Sám si můžes dát Hybrid ale když se stane že ti server nepůjde tak máš smolíka na technickou podporu Wink
Reply
#3
Pepe Wrote:
mr.LynXx Wrote:Zdravím, jsem tu novým členem. Je to tu hodně fajné. Jen tak dál. Celkem mě zaujaly Vaše nabídky o gamehosting multiplayerových her...hlavně sekce CS 1.6 ... vedete i HYBRID protokol, nebo-li p47/p48 dohromady.

//Téma přesunuto by Fatal
Pane mr.LynXx když si přectete pár topiců v sekci CS 1.6 ohledně Nonsteam tak pak se něco dozvíte a konkrétně toto:
HOSTIS neposkytuje podporu pro cracklé servery
Sám si můžes dát Hybrid ale když se stane že ti server nepůjde tak máš smolíka Wink
Proc smolika, tak ho reaktivuje. Proste se na ne nevztahuje technicka podpora.
Když Ti někdo pomůže, poradí, dej mu kladné hodnocení.

[Image: b_560x95.png]
http://www.gametracker.com/server_info/8...205:27130/
Reply
#4
jj sorry zapomněl jsem dodat "smolíka na technickou podporu tak"Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)