Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Latence
#1
Cao, mam cs server na stroji 202... mam velice vykající latenci, bohužel si ale myslím že se hodně vychyluje, skáče. Já mam například jinde latenci 18 ms a u me na serveru (u poskytovatele hostis) 12-26 ms, myslím si, že by měla býti v mensím rozsahu. (u ostanich hracu to taky pozoruji) Je to normální? Spatne nastaveny muj server? Nebo chyba u vas (server ci nestabilni pripojeni)? Ale konec koncu je to jen malickost...
Reply
#2
nemohl jsem se nezasmál na CS serveru mít ping 14-26 ... vždyť to je normální hodnota. CS hraju přes 5 let, mám kvalitní kabelové přopojení. jen u pár poskytovatelů mi to jde pod 15.ms.
Reply
#3
Ne, jde o to ze moc skace... 12-26 ms je velke rozmezi... kdyby to bylo 12-18 nebo tak nejak ale tech 15 ms rozdil je hodne si myslim.
Reply
#4
pošli pls IP, jdu to zkusit. RATE máš nastveny správně ?
Reply
#5
Nechapu, cemu se smejes, to litani latence tady je. Vsude jeinde mam 5 ms, tady mi to skace 5-20 ms. Jsou to nizke hodnoty, to vim, ale nemuze to tak skakat. A nejenom me. Pripojeni mam pres optiku, pri mereni rychlosti ping 3 ms.
Ja vim cim to je, jen se nevi, jak to vyresit.
Cim vic hracu na serveru je, tick rate pada a latence jde nahoru. Tak jestli vis jak to vyresit, tak napis adminovi - nastaveni serveru(stroju). Hlavne nerikej, ze mam spatne nastavenej server. Uz par let je provozuju, tak neco o tom vim.
Když Ti někdo pomůže, poradí, dej mu kladné hodnocení.

[Image: b_560x95.png]
http://www.gametracker.com/server_info/8...205:27130/
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)