Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Server - prodloužení
#1
Dobrý den, 12.2. jsem odeslal peníze a 18.2. mi byl vypnut server a do teď se nic neděje. Taky jsme jako portál měli jeste jeden server od vas a ten je už taky nějakou dobu mimo, i když vím, že peníze se poslali ! Takže by mě dost zajímalo co s tim je :x ?! IP serveru: 81.0.206.203:27046
Reply
#2
Aladdin Wrote:Dobrý den, 12.2. jsem odeslal peníze a 18.2. mi byl vypnut server a do teď se nic neděje. Taky jsme jako portál měli jeste jeden server od vas a ten je už taky nějakou dobu mimo, i když vím, že peníze se poslali ! Takže by mě dost zajímalo co s tim je :x ?! IP serveru: 81.0.206.203:27046
Dobrý den,
Tak je lepší prodlužovat server o 14dní dříve Wink
Reply
#3
To jsem bohužel ještě neměl peníze.. :?
Reply
#4
Dobrý den,

na rychloplatby je nejlepší použít službu Paypal.
Pokud jste prodlužovali server nankovním převodem, je na diskusním fóru napsáno, že převod peněz a zaevidování transakce v systému může trvat až 5 pracovních dní. Pokud se tak nestane, obvykle je to z těchto důvodů:

1. byl uveden špatný variabilní symbol a platbu nebylo možné spárovat s objednávkou
2. nebyl uveden žádný variabilní symbol a platbu nebylo možné spárovat s objednávkou
3. neodpovídala si výše platby a výše objednávky

Tyto problémy jsou poté řešitelné například na základě zaslání potvrzení o úhradě serveru a upřesňující informace k jaké objednávce se tato platba vztahuje.

Bohužel, pokud mezitím server expiruje a daný port někdo obsadí, musí se použít port jiný. Jak uváděl Pepe, ideální je si objednávky prodlužovat včas a nechat si tam rezervu na řešení těchto problémů.
Reply
#5
Tím chcete říct, že vám moje platba nedošla ? Neni chyba náhodou u vás? Protože takhle už by to byla ztracena druhá platba, což asi nebude náhoda.. :x
Reply
#6
Aladdin Wrote:Tím chcete říct, že vám moje platba nedošla ? Neni chyba náhodou u vás? Protože takhle už by to byla ztracena druhá platba, což asi nebude náhoda.. :x
Však stačí, zda ste platil přes Internet Banking udělat screen a poslat Hostisovi, a když jste platil přes poštu tak vyfoťte nebo oskenujte ustřížek a pošlete jej Hostisovi.
Reply
#7
[Image: 2rndn2f.jpg]
Reply
#8
Dobrý den,

server 27046 není v současné době evidován v objednaných serverech (není objednán na prodloužení). Zároveň aktuálně aktivní server s portem 27046 expiruje k 18.03.10, tj. po připsání platby na účet jsem tuto platbu pravděpodobně přiřadil právě k tomuto serveru, ale možná jsem nerozluštil zcela správně na KTERÝ z Vašich serverů jste touto platbou chtěl připsat. Prosím tedy o vysvětlení a realizaci správné objednávky prodloužení serveru v administraci, ze které bude patrné, kam má zbávající část peněž být připsána.
Reply
#9
já mam v administraci pořád tu objednávku viz. http://i46.tinypic.com/dgsa41.jpg a ip: 81.0.206.203 port: 27046 a právě tenhle server jsem chtěl prodloužit !! :x
Reply
#10
Současně aktivní server s portem 27046 tedy není Váš ?
Po expiraci serveru se objednávka ruší, neboť není co prodlužovat..


Aladdin Wrote:já mam v administraci pořád tu objednávku viz. http://i46.tinypic.com/dgsa41.jpg a ip: 81.0.206.203 port: 27046 a právě tenhle server jsem chtěl prodloužit !! :x
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)