Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Psychostats
#11
Pepe Wrote:
gledy Wrote:Pokud jste dobre precetl te navod, doctete se ze je to navod na WINDOWS! Servery Hostis jedou na Linuxu, tudiz vyuzijte navod pro linux instalaci, pak Vam vse pujde jak ma. Wink

Preji hezky zbytek dne
Než něco určitě napíšeš měl by si se na to pořádně podívat
Píšou tam:
Následující návod popisuje instalaci pro Windows, nicméně samotná instalace a konfigurace Psychostats je stejná i v Linuxu, protože se jedná o webovou instalaci.

Tak si to take prectete dale, hned pod tim je totiz

"Návod je určen pro instalaci na vlastní počítač, ke kterému máte úplný přístup."
Reply
#12
gledy Wrote:
Pepe Wrote:
gledy Wrote:Pokud jste dobre precetl te navod, doctete se ze je to navod na WINDOWS! Servery Hostis jedou na Linuxu, tudiz vyuzijte navod pro linux instalaci, pak Vam vse pujde jak ma. Wink

Preji hezky zbytek dne
Než něco určitě napíšeš měl by si se na to pořádně podívat
Píšou tam:
Následující návod popisuje instalaci pro Windows, nicméně samotná instalace a konfigurace Psychostats je stejná i v Linuxu, protože se jedná o webovou instalaci.

Tak si to take prectete dale, hned pod tim je totiz

"Návod je určen pro instalaci na vlastní počítač, ke kterému máte úplný přístup."
No nic, s tebou to nema cenu. Nejdriv chces vedet co chci, kdyz ti to poslu, tak ze je to na WIN. Na LINUX je to stejny. Uz to pochop!!!!!
Je potreba spustit STATS.PL . Jak to mam asi udelat??? Proto jsem ti poslal ten navod, aby jsi vedel co chci. Podle tebe si to mam nainstalit na svoje PC a nechat to porad bezet??? Od ceho jsou hostingy!!!!
Na tohle jsem uz starej. Uz na to nemam nervy. Kasli na to, nejak si poradim jako vzdy.

Jinak jsem chtel pomoct s web PSYCHOSTATSEM a ty jsi porad posilal navod na plugin. To je to posledni.
Myslel jsem, ze kdyz jsi se do toho vlozil, tak vis o co jde.

Ty na vsechno odpovidas jako tiskovy mluvci, tedy ze se nikdo nic nedovi Smile

UZ TO NERES
Když Ti někdo pomůže, poradí, dej mu kladné hodnocení.

[Image: b_560x95.png]
http://www.gametracker.com/server_info/8...205:27130/
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)