Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Crack
#1
Je možné vaše servery cracknout ?? Aby se tam dostali hráči co si nejsou schopni koupit originální hru?
Reply
#2
Možné to samozřejmě je Smile. Ale berte to tak, že na cracknuté servery není brána technická podpora a neručí se za funkčnost.

Hezký den
Reply
#3
já když měl u vás server cod2 verze 1.0, tk mi bylo řečeno že server nelze cracknout, kvuli ostatním uživatelum. Takže ted už lze ?
Reply
#4
To si nerozumíme...

Naše společnost poskytuje originální herní server s FTP přístupem.
Zákazník je tedy shcopen provádět úpravy serveru přes FTP proveditelné. Na jakékoliv úpravy, proedené přes FTP již není naší společností poskytována záruka funkčnosti a také zákazník po úpravě přebírá odpovědnost za právní důsledky takovéto modifikace.


Těžko přes FTP Vašeho server ale zmodifukujete globální routing serveru, ala editace souboru hosts.
Reply
#5
hostis Wrote:To si nerozumíme...

Naše společnost poskytuje originální herní server s FTP přístupem.
Zákazník je tedy shcopen provádět úpravy serveru přes FTP proveditelné. Na jakékoliv úpravy, proedené přes FTP již není naší společností poskytována záruka funkčnosti a také zákazník po úpravě přebírá odpovědnost za právní důsledky takovéto modifikace.


Těžko přes FTP Vašeho server ale zmodifukujete globální routing serveru, ala editace souboru hosts.

Cracknout je to lehké ale stejně jsem crack zrušil, jelikož modifikace na našem serveru potom neběží správně. Cracknout linux server je jednoduší neš server 2003 Smile
Reply
#6
To jsem nějak nepochopil.

Proč Win server 2003?
Jak to že ti modifikace nepracuje správně? Vždyť ve spouštěcím souboru pouze upravíš adresu kam se má hra koukat pro ověřování CD KEY.
Reply
#7
a jak se teda dá vypnout ověřování CD KEY ? :?:
Reply
#8
Musíte si návod najít na google Smile.
Reply
#9
no to ja hledal, a nasel sem takove blaboli kde sem co musel udelat, ze jen FTP k memu serveru nestacily Big Grin .. čily že by to musel udelat hosting .. Big Grin
Reply
#10
To je taky jedna možnost..
Pokud se chcete domluvit, vemte si ICQ na mne 458755388 a domluvíme se.

Hezký den
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)