Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hezky
#1
Fakaheda ma server 12-slot 500 fps - ping cca 45 - 175 KC
a u hostisu: 12 slot - ping cca 20 - 120 KC = Fakt sem rad ze sem tento hosting nasel!!!
Reply
#2
Dobrý den,

mohu se zeptat jak jste se o našem hostingu dozvěděl ?




Ciomeors Wrote:Fakaheda ma server 12-slot 500 fps - ping cca 45 - 175 KC
a u hostisu: 12 slot - ping cca 20 - 120 KC = Fakt sem rad ze sem tento hosting nasel!!!
Reply
#3
pres forum counterserver.cz, jinak ja vim ze jsem hledal gamehostingy na googlu ale vas sem tam nevidel Sad (nebo sem vas prehlidl), a vazne skoda.. protoze jsem nejakej ten tisic vyhodil u fakahedy.
Reply
#4
Google se snažím indexovat, ale jednak to trvá a druhak asi nepoužívám správná klíčová slova. Zapracuji na tom ještě...
Reply
#5
ja jsem napsal na seznam.cz "nejlevejsi css server" a hned druhy odkaz jsem videl fotku hostise..zelena me primo nabadala at se sem podivam Smile
Reply
#6
Díky za info Wink

Jakoubek7 Wrote:ja jsem napsal na seznam.cz "nejlevejsi css server" a hned druhy odkaz jsem videl fotku hostise..zelena me primo nabadala at se sem podivam Smile
Reply
#7
Ja som Vás hľadal cez google.Hľadal som medzi webmi zo sveta a asi na 3-6 stránke som našiel hostis mal som tam kľúčové slová niečo asi ako: "gamehosting paypal" aby som mohol platiť cez paypal.
Reply
#8
Díky za info Smile

GAMERS Wrote:Ja som Vás hľadal cez google.Hľadal som medzi webmi zo sveta a asi na 3-6 stránke som našiel hostis mal som tam kľúčové slová niečo asi ako: "gamehosting paypal" aby som mohol platiť cez paypal.
Reply
#9
Nasel jsem Vas pres Google i Seznam pod heslem : "Levny Game Hosting" Smile
Reply
#10
Super, diky za info
Když Ti někdo pomůže, poradí, dej mu kladné hodnocení.

[Image: b_560x95.png]
http://www.gametracker.com/server_info/8...205:27130/
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)