Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spouštěcí script
#1
Mám dotaz máme obědnaný server ještě čekáme až vám dorazí peníze. Ale mám dotaz zda je přístup ke spouštěcímu scriptu hry. Chceme tam spustit mod a ten mod nesmí být v mainu musí být spuštěn z jiné složky a proto budu muset nastavit "fs_game" V předběžném nastavení nikde nevidím kolonku kde nastavuji fs_game, tak snad bude ke scriptu přístup kde si vše nastavím manuálně dle potřeby...
Reply
#2
Dobrý den,

díky za námět, parametr jsem přidal do administrace. Prosím ověřte si funkčnost a v případě problémů se ozvěte.




scud911 Wrote:Mám dotaz máme obědnaný server ještě čekáme až vám dorazí peníze. Ale mám dotaz zda je přístup ke spouštěcímu scriptu hry. Chceme tam spustit mod a ten mod nesmí být v mainu musí být spuštěn z jiné složky a proto budu muset nastavit "fs_game" V předběžném nastavení nikde nevidím kolonku kde nastavuji fs_game, tak snad bude ke scriptu přístup kde si vše nastavím manuálně dle potřeby...
Reply
#3
Určitě se ozvu kdyby byl problém s novou funkcí děkuji za rychlé přidání fs_game. Funkčnost ověřím, až se aktivuje IP adresa už čekáme od pondělí a je pátek a nic, tak snad bry bude náš server v provozu a já ho budu moci nastavit Wink A snad i fs_game půjde bez problému jelikož by to byl v našem případě zádrhel v nastavení serveru.

Jelikož jsme vytvořili novej gametype do cod 2 bx_zom, který když je ve složce main nepustí už uživatele na normální server. A kdo by chtěl pokaždé mazat mod ze složky main když jde hrát CB zápas, asi nikdo Big Grin

Tak snad po vyplnění kolonky fs_game se vytvoří složka co chci kam vše nahraji a půjde to. Wink

Ještě jednou moc dík Wink
Reply
#4
složku si vytvořte nejprve na FTP, poté v administraci a restartujte server.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)