Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lagy
#1
Všechny zdravím,
nějak moc, na můj vkus, se tu z různých stran řeší velikost lagů na různých serverech od game.hostis.net. A někteří pseudouživatelé, jediné co dokáží, tak je nadávat.

Už po několíkáté avizuju, že jsem na tomto hotingu necelých 14 dní, ale už sem ledacos pochopil a poznal. Mám 14 slotový public a při plném zatížení je max. ping 35-40. Hra jede plynule (až na vyjímky - kdy je problém s připojením hráče), žádne sekání, žádne lagy. HRA JE NASTAVENA TAK, JAK JSEM JÍ ZAKOUPIL, TEDY BEZ PLAGINŮ, MAP, a podobných věcí, které jsou určitě na serveru užitečné, ale dle mého se při jejich instalaci dělá tolik chyb, že vysledek je takový, že fórum hostis.net nestíhá.

Proto Vás všechny prosím, než zde začnete psát básně od E. A. Poea, zkuste se poradit se zkušenějšími na tomto hostingu a zamyslet se, jestli není chyba na Vaší straně.

Děkuji JH
Reply
#2
Já díky za příspěvek - při přečtení předmětu jsem trnul, že opět někdo zatavil server nevhodně nainstlaovaným pluginem/crackem a bude se tu zlobit. Opravu díky za zpětnou vazbu Tongue
Reply
#3
Není vůbec zač Wink . Mám dost "uplakaných" uživatelů, kteří nedokáží při chybě - ať už je z jakékoliv strany - nedělat nic jiného, než nadávat, urážet, vyhrožovat, apod.

Zdraví JH
Reply
#4
Ano chcel by som sa priklonit k tvojmu nazoru ale forum je na to aby sem ludia pisali svoje problemy.Pri dnesnej konkurencii v css myslym v serveroch si clovek nemoze dovolit pokial chce mat server nehat ho v zakladnych nadstaveniach.Uzivatel pokial chce prilakat ludi musi skusat nove veci atd.
Reply
#5
Nemám problém s natavením serveru k obrazu svému, případně k obrazu uživatelů, jedná se mi o to, že když už se do toho pustí a najednou zjístí, že mu něco nejede, tak ať se nechová jako, a promiňte mi to slovo, hovado, a svůj problém řeší v klidu a s chladnou hlavou!!!

JH
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)