Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podněty na vylepšení služeb, aneb co Vám u nás chybí ?
#49
Takže v bodoch:

1. MOTD ... som proti tomu aby sa dávalo dáke, ktoré by sa nedalo zmeniť. Tým, ktorý nemajú public je to jedno, ale na publicu by to dosť vadilo.
Jeden z dôvodov prečo som si vybral tento hosting je, že nemá takéto MOTD a taktiež, že nemá v názvoch serverov uvedený hosting.

2. Web-administrácia ... toto by strebalo trocha spropagovať, napríklad zverejniť dáke srceenshoty a pod. Určite by to prilákalo tých, ktorý chcú server,
ale mali by si ho problém samy pomocou "CVars" nastaviť.

3. Referencie ... uverejniť zoznam webstránok klientov. Avšak klienti by mali najprv povinné umiestniť aspoň ikonku hostingu na svoj web,
inak by sa ich web v zozname neobjavil.

4. Podúčty ... možnosť vytvoriť podúčty, ktoré by mali obmedzené práva (Štart a Stop).

5. Kredit systém ... netrebalo by sa starať o jednotlivé servery, ale stačilo by dobýjať celkový kredit.

6. SMS ... áno vedel by som si predstaviť platbu pomocou SMS, ale len v prípade, že by bol spravený kredit systém a niekde by to vypisovalo čísla z ktorých boli platby prijaté.
Inak povedané, klienti by mohli tento systém využívať pre svoje DONATE či VIP.


1., 3., 4. a 5. považujem za také "dôležitejšie" a hlavne 1. bod.
Reply


Messages In This Thread
Re: Podněty na vylepšení služeb, aneb co Vám u nás chybí ? - by Guest - 05-29-2011, 08:15 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)