Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podněty na vylepšení služeb, aneb co Vám u nás chybí ?
#51
PXCL-Ichigo Wrote:Takže v bodoch:

1. MOTD ... som proti tomu aby sa dávalo dáke, ktoré by sa nedalo zmeniť. Tým, ktorý nemajú public je to jedno, ale na publicu by to dosť vadilo.
Jeden z dôvodov prečo som si vybral tento hosting je, že nemá takéto MOTD a taktiež, že nemá v názvoch serverov uvedený hosting.
Co třeba,než něco napíšu si to pořádně přečíst?
V názvy serverů se v zahraničí platí,ale u nás ani u žádného CZ/SVK serveru to není krom "sponzoringu",dále si myslím že MOTD,by jít správně upravovat by se mělo,myslím,že to takhle má jeden konkurent,ale nvm. ;-)
Možná bych to udělal takhle,motd hostingu by se nedalo upravovat,ale smazat a přidat si nějaký klasický,které půjde pak upravit.

Pepe Wrote:Další:
Zavedení svého motd.txt (Je na serveru 27022 na Německém serveru na tom novém) a nastavit tak aby nešel upravit. (Víc lidí bude vědět o hostingu.)

PXCL-Ichigo Wrote:2. Web-administrácia ... toto by strebalo trocha spropagovať, napríklad zverejniť dáke srceenshoty a pod. Určite by to prilákalo tých, ktorý chcú server,
ale mali by si ho problém samy pomocou "CVars" nastaviť.

Web-administraci - no,resp. myslím,že by to chtělo pořádně nadupaný web,protože mě to iframe strašně ničí,když jsem na ntb na touchpadu.
Ohledně nastavení v mém postu jsem psal:
Dále bych zavedl u CW/TG můj plugin kde je upravené AMXX,tudíž by to mělo žrát méně RAM. Myslím že pro začátečníky by to bylo lepší Wink
Ale stejně bych dal volbu:
CW/TG (Default bych navrhl vypnuté AMXX)
a když chce public tak má CS 1.6 podporu na fóru nebo na IM

Další body od bodu 3. myslím že jsou zbytečnosti,hlavně 4. nemáš si tam instalovat "neověřený" plugin a štourat se do nastavení,kterému nerozumíš,že ano?
Reply


Messages In This Thread
Re: Podněty na vylepšení služeb, aneb co Vám u nás chybí ? - by Pepe - 05-31-2011, 09:13 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)