Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podněty na vylepšení služeb, aneb co Vám u nás chybí ?
#52
Pepe Wrote:Co třeba,než něco napíšu si to pořádně přečíst?
V názvy serverů se v zahraničí platí,ale u nás ani u žádného CZ/SVK serveru to není krom "sponzoringu",dále si myslím že MOTD,by jít správně upravovat by se mělo,myslím,že to takhle má jeden konkurent,ale nvm. ;-)
Možná bych to udělal takhle,motd hostingu by se nedalo upravovat,ale smazat a přidat si nějaký klasický,které půjde pak upravit.
Ja som si to prečítal, tak neviem aký máš problém :roll:.
Ja nie som proti tomu aby bol defaultný MOTD od hostingu, ja som len proti tomu aby sa nedal zmeniť za svoj Smile .


Pepe Wrote:Web-administraci - no,resp. myslím,že by to chtělo pořádně nadupaný web,protože mě to iframe strašně ničí,když jsem na ntb na touchpadu.
Ohledně nastavení v mém postu jsem psal:
Dále bych zavedl u CW/TG můj plugin kde je upravené AMXX,tudíž by to mělo žrát méně RAM. Myslím že pro začátečníky by to bylo lepší Wink
Ale stejně bych dal volbu:
CW/TG (Default bych navrhl vypnuté AMXX)
a když chce public tak má CS 1.6 podporu na fóru nebo na IM
A? Však ja som vôbec nenamietal voči tvojmu návrhu ... po pravde si myslím, že by to tak mohlo byť Smile.

Pepe Wrote:Další body od bodu 3. myslím že jsou zbytečnosti,hlavně 4. nemáš si tam instalovat "neověřený" plugin a štourat se do nastavení,kterému nerozumíš,že ano?
Tak tie referencie keď sa nad tým tak lepšie zamyslím máš pravdu, že to je zbytočnosť, ale bol to len návrh.
Podúčty tvz. bod 4, vynechal som tam možnosť aktualizovať, čo je vlastne dôvod prečo to chcem, totiž u TF2 sa mi to neaktualizuje vždy automaticky presne vtedy keď vyjde update a bez tej aktualizácie je server nepoužiteľný,
tak som chcel nech ho vedia aktualizovať iný, lebo ja nemám čas stále na to dozerať. Aj keď najľahšie by bolo zaviesť pre TF2 autoupdate, pretože aktualizácia raz za deň v tomto prípade je k ničomu (na server sa nepripojíš pokiaľ nieje aktualizovaný :x ).
Ja som tam nikde nespomínal žiaden plugin ani nič podobného, tak neviem z kade si to nabral ... okrem toho, čo sa tu na mňa vyvyšuješ, nevravím, že som expert, ale určite nie som nováčik, takže svoje posmešky si nechaj pre seba, ja teba neurážam.
A kredit systém by sa hodil každému kto má viac serverov, pretože platiť každý jeden zvlásť a starať sa o každú jednu expiračnú dobu zvlášť, je trocha otravné. Rozoberalo sa to aj tuto http://herniservery.hostis.net/forum/inf...t1084.html.
Reply


Messages In This Thread
Re: Podněty na vylepšení služeb, aneb co Vám u nás chybí ? - by Guest - 06-01-2011, 01:23 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)