Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podněty na vylepšení služeb, aneb co Vám u nás chybí ?
#53
PXCL-Ichigo Wrote:Další body od bodu 3. myslím že jsou zbytečnosti,hlavně 4. nemáš si tam instalovat "neověřený" plugin a štourat se do nastavení,kterému nerozumíš,že ano?
Tak tie referencie keď sa nad tým tak lepšie zamyslím máš pravdu, že to je zbytočnosť, ale bol to len návrh.
Podúčty tvz. bod 4, vynechal som tam možnosť aktualizovať, čo je vlastne dôvod prečo to chcem, totiž u TF2 sa mi to neaktualizuje vždy automaticky presne vtedy keď vyjde update a bez tej aktualizácie je server nepoužiteľný,
tak som chcel nech ho vedia aktualizovať iný, lebo ja nemám čas stále na to dozerať. Aj keď najľahšie by bolo zaviesť pre TF2 autoupdate, pretože aktualizácia raz za deň v tomto prípade je k ničomu (na server sa nepripojíš pokiaľ nieje aktualizovaný :x ).
Ja som tam nikde nespomínal žiaden plugin ani nič podobného, tak neviem z kade si to nabral ... okrem toho, čo sa tu na mňa vyvyšuješ, nevravím, že som expert, ale určite nie som nováčik, takže svoje posmešky si nechaj pre seba, ja teba neurážam.

Hele,tak Já tě jako neurážím,ale vidím prostě ty nesmysly co jsou na těch public serverů od zákazníků Clanhosting.cz,lidi co mají ten server bych normálně střílel,přeplacené pluginy atd. a prostě se diví že jim to padá.
Ktomu bodu ohledně 4,jako podúčty si myslím,že je to i tak celkem blbost,mělo by se tam zavést do administrace úprava spouštěcích příkazů a nastavit si tam -autoupdate (beru z CS 1.6)

ohledně MOTD:
PXCL-Ichigo Wrote:ja som len proti tomu aby sa nedal zmeniť za svoj Smile .
Tak,ber to zas z tohohle úhlu lidí,koupí si server a proč si tam nemůžou změnit MOTD? Však za to platí né? Default bych určitě dal motd od hostingu.

Kdybych tě chtěl urazit,tak to určitě napíšu jinak,než jsem to napsal ;-)
Reply


Messages In This Thread
Re: Podněty na vylepšení služeb, aneb co Vám u nás chybí ? - by Pepe - 06-02-2011, 11:13 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)