Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podněty na vylepšení služeb, aneb co Vám u nás chybí ?
#2
Herní hosting od hostise je opravdu velmi vynikající hosting.
Myslím si, že tu opravdu nic nechybí! Možná malá věcička a to ke každému serveru dávat základ (např. 10 slotů) TS nebo VNT. Ale tak to je již zde ve fóru všechno vysvětleno. Vím, že zde se dává MUMBLE server, ale 95% herní scény ani neví, co to je vlastně je a jak to funguje.. Jinak si myslím, že by opravdu nebyl problém. MUMBLE je asi nejlepší VOICE program, na jakém jsem zatím byl, ale chce to, aby se s ním postupem seznámilo i více hráčů. Zkrátka, každý je zvyklý na TS nebo VNT.
Jinak tu opravdu nic nechybí podle mého. Konkurence poskytuje stejné služby a dokonce některé ani ne, které hostis poskytuje (viz. reaktivace).
Můj server je kvalitní, nelagující, nepadá a jsem naprosto spokojen a vzhledem k ceně? Jsem nad míru spokojen.

Na závěr: Doporučte game.hostis svým přátelům, známým, partnerům webu (spřáteleným clanům) apod. nebo vložte banner této společnosti na svůj web Smile. Myslím si, že opravdu si to tato společnost zaslouží. Každý si může jistě říci, kolik díky této společnosti ušetřil oproti ostatním gamehostingovým firmám.. Je to opravdu dost (za měsíc je to pětinásobek se srovnáním s faka***). Já jsem zde spokojen a na to, že je na vše hostis sám, tak musím podotknout, že vše zvládá na jedničku!! A Ti, co tu jen tento hosting uráží a mají stále něco proti, tak si zkuste chodit do své práce, starat se o game.hostis + najít si volný čas! Každý by měl být v tomto směru ohleduplný směrem k hostisovi. Zamyslete se nad sebou lidi, opravdu to není lehké.

Toť asi vše.

S pozdravem Fatal
Hezký den
Reply


Messages In This Thread
Re: Podněty na vylepšení služeb, aneb co Vám u nás chybí ? - by Guest - 12-13-2009, 05:38 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)