Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podněty na vylepšení služeb, aneb co Vám u nás chybí ?
#1
V tomto fóru bych rád slyšel Vaše názory na poskytované služby a také podněty na jejich vylepšení. Je něco, co Vám konkurenční hostingy nabízejí a u nás Vám to chybí ? Dejte nám o tom vědět, reálné požadavky se pokusím přidat na todo list k realizaci.
Reply
#2
Herní hosting od hostise je opravdu velmi vynikající hosting.
Myslím si, že tu opravdu nic nechybí! Možná malá věcička a to ke každému serveru dávat základ (např. 10 slotů) TS nebo VNT. Ale tak to je již zde ve fóru všechno vysvětleno. Vím, že zde se dává MUMBLE server, ale 95% herní scény ani neví, co to je vlastně je a jak to funguje.. Jinak si myslím, že by opravdu nebyl problém. MUMBLE je asi nejlepší VOICE program, na jakém jsem zatím byl, ale chce to, aby se s ním postupem seznámilo i více hráčů. Zkrátka, každý je zvyklý na TS nebo VNT.
Jinak tu opravdu nic nechybí podle mého. Konkurence poskytuje stejné služby a dokonce některé ani ne, které hostis poskytuje (viz. reaktivace).
Můj server je kvalitní, nelagující, nepadá a jsem naprosto spokojen a vzhledem k ceně? Jsem nad míru spokojen.

Na závěr: Doporučte game.hostis svým přátelům, známým, partnerům webu (spřáteleným clanům) apod. nebo vložte banner této společnosti na svůj web Smile. Myslím si, že opravdu si to tato společnost zaslouží. Každý si může jistě říci, kolik díky této společnosti ušetřil oproti ostatním gamehostingovým firmám.. Je to opravdu dost (za měsíc je to pětinásobek se srovnáním s faka***). Já jsem zde spokojen a na to, že je na vše hostis sám, tak musím podotknout, že vše zvládá na jedničku!! A Ti, co tu jen tento hosting uráží a mají stále něco proti, tak si zkuste chodit do své práce, starat se o game.hostis + najít si volný čas! Každý by měl být v tomto směru ohleduplný směrem k hostisovi. Zamyslete se nad sebou lidi, opravdu to není lehké.

Toť asi vše.

S pozdravem Fatal
Hezký den
Reply
#3
buca Wrote:
Pepe Wrote:
hostis Wrote:Čili pokud tomu dobře rozumím, líbila by se Vám možnost si server pronajmout třeba na hodinu ? Jaká cena za slot by pro Vás pak byla akceptovatelná ? Co třeba hodinové zdržení s aktivací takového serveru to by nevadilo ?
Ano nebo aby byl server připraven(k CS:S byl by připravenej plugin na zapnutí a vypnutí matche a nastavení freeze a další + zBLock a jen by se měnilo heslo pro ten určitý team)
Cenu slotu nechám na vás ale tak mě napadlo
že třeba 1. vyzkoušení na 1h by bylo zdarma a pak např 12slotů na zápas za 12kč na tu 1h.. Ale to je jen provizorní
No tak to hodinové zdržení by se dalo no ale i tak je možnost že server bude připravenej a jen se bude měnit pw =)
Tak ty by jsi byl ochotnej dávat 12kč za pronájem serveru. Nebylo by lepší si pořídit CW server za 60kč na celej měsíc? Si ho pak pronajímej. Hostis tady taky není pořád. Popřemýšlej.
Když už je to tady za tak směšný ceny, to by jsi chtěl ještě zdarma?
Ano i tak ušetříme
Protože nám se nevyplatí mít server na stálo
když nehrajeme zápasy každý den, jen tak 3x do měsíce.. Smile
Ta cena byla jenom návrh Hostis jí může změnit Smile
Reply
#4
Takže radši dáš 30kč za 3hod., než 60kč za celej měsíc? Nezlob se na mě, ale to mi hlava nebere.
Tady to bude plně automatizovaný hosting za minimální peníze. Čili dostupné pro každého.
Na CW potřebuješ 10 slotů x 5kč = 50kč. Pokud si netroufáš na nastavení serveru, tak ti tady určitě pomůžem.
Jinak se asi budeš muset obrátit někam jinam.
Ještě mě napadlo, založ tady sekci o půjčování serveru. Třeba se někdo najde, kdo ti ho na CW půjčí a nastaví za těch 10kč.
S pozdravem BucA
Když Ti někdo pomůže, poradí, dej mu kladné hodnocení.

[Image: b_560x95.png]
http://www.gametracker.com/server_info/8...205:27130/
Reply
#5
buca Wrote:Takže radši dáš 30kč za 3hod., než 60kč za celej měsíc? Nezlob se na mě, ale to mi hlava nebere.
Tady to bude plně automatizovaný hosting za minimální peníze. Čili dostupné pro každého.
Na CW potřebuješ 10 slotů x 5kč = 50kč. Pokud si netroufáš na nastavení serveru, tak ti tady určitě pomůžem.
Jinak se asi budeš muset obrátit někam jinam.
Ještě mě napadlo, založ tady sekci o půjčování serveru. Třeba se někdo najde, kdo ti ho na CW půjčí a nastaví za těch 10kč.
S pozdravem BucA
Hele opravdu,my ho víckrát nevyužijeme do měsíce nevyužijeme
ale ta cena byla orientační )
například když kouknu na stránku tak
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.rashme.cz/rezervace/">http://www.rashme.cz/rezervace/</a><!-- m -->
tak SMS stojí 10kč cca podle mě to je 1h :-D

/// Ta cena je jen orientační //
Reply
#6
buca Wrote:Takže radši dáš 30kč za 3hod., než 60kč za celej měsíc? Nezlob se na mě, ale to mi hlava nebere.
Tady to bude plně automatizovaný hosting za minimální peníze. Čili dostupné pro každého.
Na CW potřebuješ 10 slotů x 5kč = 50kč. Pokud si netroufáš na nastavení serveru, tak ti tady určitě pomůžem.
Jinak se asi budeš muset obrátit někam jinam.
Ještě mě napadlo, založ tady sekci o půjčování serveru. Třeba se někdo najde, kdo ti ho na CW půjčí a nastaví za těch 10kč.
S pozdravem BucA
Nemám co dodat buca, nenapsal bych to lépe Smile.

Jinak Pepe, to co píšete je opravdu dobrá věc, ale nejsem si jistý, že by se to uchytilo. Ale jako promiňte .. SMS stojí 10 Kč píšete, používate to 4x do měsíce, to je 40 Kč a zde je to 50 Kč na měsíc.. Nevím, přijde mi to jako holý nesmysl. Dobře, nechcete mít server na měsíc, v pořádku. Tak se domluvte s někým jiným, kdo Vám pomůže server platit. Nebo můžete pronajímat. V tom není problém.

Jinak si myslím, že hostis má na práci jiné věci (doladěný jiných věcí a podstatnějších) ale hlavní slovo má on. Vyčkejte jeho verdiktu. Ale špatný nápad to není, jen se mi to zdá moc práce...
Reply
#7
Zdravím vás Smile

Chybí mi tu možnost platby servru přes sms...nechce se mi pořád hnát na poštu, protože někdy čas nemám a platit přes účet ? ( je mi 16 a žádný nemám ) Vím, že částku zploplatní operátoři a firma, která zprostředkovává tuto možnost, ale mohla by platba přes sms stát třeba o něco víc a mně by to naprosto vyhovovalo Smile a nebyl bych určitě sám
Reply
#8
I já zdravím,

zjišťoval jsem v této věci možnosti a operátoři si berou cca 30-35% provizi z realizované transakce - je pro Vás akceptovatelné za herní server zaplatit o dalších 30% víc ?
Proto jsem dodosud dával přednost službě paypal, která mi přišla dostupná pro kohokoliv (platba převodem, platební kartou, kreditem na účtu).

Pokud bude enormní zájem, tak platby přes SMS implementuji, ale aby je pak někdo využíval :?:

Adamis Wrote:Zdravím vás Smile

Chybí mi tu možnost platby servru přes sms...nechce se mi pořád hnát na poštu, protože někdy čas nemám a platit přes účet ? ( je mi 16 a žádný nemám ) Vím, že částku zploplatní operátoři a firma, která zprostředkovává tuto možnost, ale mohla by platba přes sms stát třeba o něco víc a mně by to naprosto vyhovovalo Smile a nebyl bych určitě sám
Reply
#9
Adamis Wrote:Zdravím vás Smile

Chybí mi tu možnost platby servru přes sms...nechce se mi pořád hnát na poštu, protože někdy čas nemám a platit přes účet ? ( je mi 16 a žádný nemám ) Vím, že částku zploplatní operátoři a firma, která zprostředkovává tuto možnost, ale mohla by platba přes sms stát třeba o něco víc a mně by to naprosto vyhovovalo Smile a nebyl bych určitě sám


Zdravim me je taky 16 a bankovni ucet uz mam od 15 !!! myslim ze neni problem jsi ho zarydit platba pres sms jak uz psal hostis se moc nevyplati nebo operatori jsi berou velky provize!!
Reply
#10
Dobrý den,
docela rád bych tady uvítal seznam všech serverů včetně IP adres.
S pozdravem BucA
Když Ti někdo pomůže, poradí, dej mu kladné hodnocení.

[Image: b_560x95.png]
http://www.gametracker.com/server_info/8...205:27130/
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)