Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokusná optimalizace kernelu serveru 81.0.206.203
#1
28.11.2009 dojde k pokusné optimalizaci kernelu s cílem přinést lepší výsledky u source serverů.

Prosím o zpětnou vazbu na výsledek - pozorujete změnu, zlepšení/zhoršení výkonu serveru ?

Pokusně provedena změna kernelu na serveru 81.0.206.203
[Image: cpu-week.gif]

Z obrázku je patrné, že stejné množství serverů zatíží server cca 3x více, než předtím. Pokud se tato "změna" neprojeví pozitivně na ohlasech, vrátíme se k původnímu nastavení. Čekám na ohlasy.
Reply
#2
Dobrý den,
tak to byl krok vedle. Dochází k sekání serveru a pádu tick rate až na 15!!!
Předtím to bylo o hodně lepší. Škoda, ale i tak díky za pokus.
Když Ti někdo pomůže, poradí, dej mu kladné hodnocení.

[Image: b_560x95.png]
http://www.gametracker.com/server_info/8...205:27130/
Reply
#3
Server tedy vracím do původního nastavení. Ale problém stability tickrate u CSS serverů bych chtěl vyřešit, proto budou následovat další experimenty - ideálně na testovacím serveru. Najde se pět klanů, které by měly zájem se na testování podílet ?

Předpokládá to účast v diskusním fóru, testy serveru a pomoc při ladění.


Jakmile bude dost dobrovolníků, pustíme se do toho.
Reply
#4
Není problém, klidně do toho půjdeme. Teď sice pracuji mimo bydliště, tím pádem nejsem přes týden doma, ale snad už poslední týden.
Tak pak snámi počítejte
Když Ti někdo pomůže, poradí, dej mu kladné hodnocení.

[Image: b_560x95.png]
http://www.gametracker.com/server_info/8...205:27130/
Reply
#5
Se mnou můžete taky počítat, s mým serverem to stejně nemá cenu, i když jsem ho reinsteloval, tal padal a lagoval se.
Se mnou tedy můžete taky počítat : 81.0.206.202:27068
Reply
#6
Po navrácení serveru do původního stavu se stav nějak o moc nezlepšil. Před tím to bylo o mnoho lepší, než se začalo testovat. Tick pada na 50, předtím nejmíň tak na 80 a to bylo v poho.

Tímto žádám další dobrovolníky, aby se přidali k testování. Čím dřív, tím líp i pro nás - zákazníky.

Přece by jste nechtěly, aby takto levný hosting skončil!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud má někdo s hostováním serverů zkušenosti, tak ať zkusí poradit.

Místo nadávání testování, co vy na to??

Diky, BucA
Když Ti někdo pomůže, poradí, dej mu kladné hodnocení.

[Image: b_560x95.png]
http://www.gametracker.com/server_info/8...205:27130/
Reply
#7
HARD Wrote:Se mnou můžete taky počítat, s mým serverem to stejně nemá cenu, i když jsem ho reinsteloval, tal padal a lagoval se.
Se mnou tedy můžete taky počítat : 81.0.206.202:27068


Váš server 81.0.206.202:27068 tedy migruji na nové železo a budeme ladit. Nová IP bude 81.0.206.204:27068 Prosím o zpětnou vazbu jak na tom server bude nyní...
Reply
#8
Dobrý den, jestli bych mohl poprosit, jestli by se dalo dát do jména starého serveru "81.0.206.202:27068" toto : "[CZ/SK]X-Games[SURF+RPG]-NEW IP:81.0.206.204:27068"
Děkuji a chci se zeptat, jestli nový server mám znovu nastavovat, nebo jestli ho mám nechat defaultně nastavený ? Smile
PS: Na tento server nefunguje START/STOP server......
Reply
#9
Dobrý den, jen chci upozornit, že server dále prodlužovat nebudu, príde mi zbytečné platit za server, který se celý měsíc laguje a po té vůbec neběží. :roll:
Reply
#10
HARD Wrote:Dobrý den, jen chci upozornit, že server dále prodlužovat nebudu, príde mi zbytečné platit za server, který se celý měsíc laguje a po té vůbec neběží. :roll:
Dobrý den,
Vše se dá vyřešit,ale jak vidíte Pan Hostis je offline
a naposledy na fóru byl 1prosince..
Tak se prosím uklidněte Smile
a když laguje,a pak neběží tak se to určitě vyřeší prodloužením serveru.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)