Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokusná optimalizace kernelu serveru 81.0.206.203
#11
Jméno serveru a veškeré ostatní nastavení máte k dispozici na WEB administraci, případně na FTP.


HARD Wrote:Dobrý den, jestli bych mohl poprosit, jestli by se dalo dát do jména starého serveru "81.0.206.202:27068" toto : "[CZ/SK]X-Games[SURF+RPG]-NEW IP:81.0.206.204:27068"
Děkuji a chci se zeptat, jestli nový server mám znovu nastavovat, nebo jestli ho mám nechat defaultně nastavený ? Smile
PS: Na tento server nefunguje START/STOP server......
Reply
#12
Pokud server neběží, je to na 99 procent tím, že se v něm někdo "vrtal". V takovém případě máte možnost využít reaktivace serveru, kdy server 100% běží. Je zde několik příspěvků, kde je upozornění na to, že na modifikované servery neposkytujeme jakékoliv záruky funkčnosti. Z níže uvedeného bohužel musím konstatovat, že reklamujete vlastní neschopnost se včas ozvat, pokud už nějaké problémy máte. Naše ceny jsou takové díky maximální automatizaci provozu - jen tímto příspěvkem se mi Váš server stal nerentabilním, proto Vaše neprodloužení vítám a přeji mnoho štěstí jinde.





HARD Wrote:Dobrý den, jen chci upozornit, že server dále prodlužovat nebudu, príde mi zbytečné platit za server, který se celý měsíc laguje a po té vůbec neběží. :roll:
Reply
#13
Ano, to mě taky napdalo, ale když nejde reinstalace, stop, start serveru přes web. administraci, tak mi prosím řekněte, jak ho mám asi reinstelovat......... :x
Reply
#14
A to ti nejde ani FTP?? Na HLSW vidim, ze ti server beží

81.0.206.204:27068 [CZ/SK]X-Games[SURF+RPG]-udrzba

Je to cista instalace, jak bylo popsano, ze se ti server presouva na novy stroj kvuli testovani.
Když Ti někdo pomůže, poradí, dej mu kladné hodnocení.

[Image: b_560x95.png]
http://www.gametracker.com/server_info/8...205:27130/
Reply
#15
ftp jde, ale k cemu budu server nastavovat,, když ho nemůžu vypnout,zapnout ani reinstelovat.........................
Reply
#16
Me taky jednu dobu na jinem hostingu nesel restart(nic jinyho tam nebylo) tak jsem to vyresil po svem. Prehrajes soubory soubory engine. Protoze je hra pouziva, tak spadne a naskoci(restartuje)
Je videt, ze si neumis poradit. Pokud chces mit podporu okamzite, tak budes muset asi jit jinam. Normalni reakcni doba na vetsine hostingu je 2 prac. dny.
Ted si musis vybrat, co je pro tebe lepsi. Jestli tato mala cena a tvoje schopnosti nastavit si server, nebo podpora s cenou 3x vetsi.
Jinak se nemusis hned rozcilovat. Staci napsat adminovi v klidu, ze po presunu serveru na novy stroj nefunguje administrace. Me to ze zacatku taky neslo a vyresilo se to hned a v klidu.

S pozdravem BucA
Když Ti někdo pomůže, poradí, dej mu kladné hodnocení.

[Image: b_560x95.png]
http://www.gametracker.com/server_info/8...205:27130/
Reply
#17
Hh, ale proc tam sou i jiný soubory, jako např ty co jsem měl na starém serveru, který bežel v pohodě, až na ty lagy a padání.....
A když mi nejde reinstelovat server, myslím si, že chyba určitě není na mé straně - tento server jsem ještě vůbec nenastavoval - nic jsem tam neměnil...
Reply
#18
A jaký je tedy vlastně problém ?
Originální server musí fungovat.



HARD Wrote:Hh, ale proc tam sou i jiný soubory, jako např ty co jsem měl na starém serveru, který bežel v pohodě, až na ty lagy a padání.....
A když mi nejde reinstelovat server, myslím si, že chyba určitě není na mé straně - tento server jsem ještě vůbec nenastavoval - nic jsem tam neměnil...
Reply
#19
Po migraci na nový stroj je server zaheslovaný, tudíž se na něj nikdo nedostane.
Pro server vůbec nefunguje web administrace (Start/Stop/Reaktivace).
Do FTP jsem se vůbec nehrabal, nic nenastavoval atd.
Reply
#20
Dobrý den,

dle variabilního symbolu se jedná o problém popsaný zde: http://herniservery.hostis.net/forum/vie...?f=6&t=103

Snad to odpoví na Vaše dotazy a pokud přecijen s Vaším serverem bylo nadále něco v nepořádku, znovu se ozvěte (pokud možno v jednom konzistentním příspěvku a v odpovídajícím fóru). Děkuji.



HARD Wrote:Po migraci na nový stroj je server zaheslovaný, tudíž se na něj nikdo nedostane.
Pro server vůbec nefunguje web administrace (Start/Stop/Reaktivace).
Do FTP jsem se vůbec nehrabal, nic nenastavoval atd.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)