Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nejede server?
#11
Resim to, me server taky nejede
Když Ti někdo pomůže, poradí, dej mu kladné hodnocení.

[Image: b_560x95.png]
http://www.gametracker.com/server_info/8...205:27130/
Reply
#12
Pri problemu vzdy uvadejte IP a PORT serveru
Když Ti někdo pomůže, poradí, dej mu kladné hodnocení.

[Image: b_560x95.png]
http://www.gametracker.com/server_info/8...205:27130/
Reply
#13
vypada to, ze odpadavaji postupne dalso servery. Mozna by pomohla IP toho hrace z logu
connect 81.0.206.205:27114
Mohu nějak pomoc ?
ten hráč eRps byl na serveru aniž bych mu posilal connect s passwordem ... a po té server spadl ...
Reply
#14
udělal jsi reaktivaci ? a aktualizaci ? já ještě ne ... tak jestli to mam zkusit ?
Reply
#15
IP: 81.0.206.204
Port: 27108

//EDIT: Crazy: jistě že Reaktivace pomůže ale jakmile dáš opět na server Meta Mod a Source Mod tak se server z nějakého důvodu nespustí...
Reply
#16
to je zvláštní ... já s tím novým source modem a metamodem co jsem uváděl link ... tak mi to běželo (asi týden) a z ničeho nic server napsal warning conntections problem ... tak spadl server a už nenaběhl ...
ale jiné servery s tím samým sourcemodem a metamodem běží krásně ...
Reply
#17
taky jsem si všiml že ostatní mají stejné verze a nebo novější ale stejně to jaksi nefakčí... Sad

//EDIT: Zkoušel jsem na serveru Meta Mod 1.9.0-hg762.tar.gz, 1.8.8-hg775.tar.gz, 1.8.7-hg772.tar.gz server se nerozjel... Zkoušel jsem na serveru Source Mod 1.4.0-hg3325.tar.gz, 1.3.9-hg3166.tar.gz, 1.3.8-hg3157.tar.gz nerozjel se, co já vím čím to může být... ale asik to bude chyba v serveru ale o tom dost pochybuji...
Reply
#18
Tak jsem to nevydržel udělal jsem si zálohu serveru (addons, cfg) ... dal jsem reaktivaci (server sem nenašel) ... dal sjem aktualizaci a stejně server nebyl nalezenej ... není chyba ve stroji nebo tak ?

nebo vám to po reaktivaci a nasledne aktualizaci server najde ?
Reply
#19
Nemáš náhodou ještě uloženou mapu v KONFIGURACI serveru která není na serveru ? Protože to je kravina aby se server po reaktivaci a aktualizaci nespustil, já když přejmenuji složku addons na _addons tak server se do 10 sekund hned spustí...

Buco tak jak si na tom s pátráním čím by to mohlo být ?
Reply
#20
No já sem dal reaktivaci a aktualizaci takže by tam nemělo zustat nic ... koukal jsem tam ... a nic tam není Wink ...
a složku addons ani nemám ... po te reaktivaci ...
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)