Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Návrh] Restart tlačítko
#1
Zdravim, navrhoval bych udelat tlacitko Restart, protoze pokud mate v game.cfg nejakou jinou hodnotu nez je v administraci a chcete dat restart, tak se vam tam prida ta z te administrace, tudiz by bylo lepsi udelat samostatne tlacitko Wink

Dekuji
Reply
#2
V první řadě toto téma nemá ve fóru Informace, novinky, výpadky, todo co pohledávat. Slouží pouze pro hostise, aby uživatele a zákazníky informoval o tom, co bylo uděláno, modernizováno, vylepšeno, přidáno apod.

// Téma přesunuto ----> Fatal

K odpovědi na otázku: Administrační hodnoty jsou pro server prioritou a z těch se vytváří na serveru config. V administraci jsou také jen ty nejdůležitější políčka, aby server byl základně nastaven. Je pravda, že pro "profesionálnější" nastavení serveru by bylo potřeba, aby byl config na serveru přepisovatelný a platili údaje v configu. No uvidíte, co na to hostis.

Každopádně jste zatím jediný, nebo na fóru nikoho takového nenašel, komu by to vadilo Smile.

Hezký den a vyčkejte vyjádření

S pozdravem



Fatal
Reply
#3
No, mě osobně to taky vadí, ale vyřešil jsem to po svém. To znamená, že po restartu či změně mapy se načítá jako poslední můj config a ne ten co vytvoří v administraci konfigurace.
Je to dobrá věc pro úplné začátečníky, ale nebylo by špatné přidat i možnost to vypnout.
S pozdravem R.K.
Když Ti někdo pomůže, poradí, dej mu kladné hodnocení.

[Image: b_560x95.png]
http://www.gametracker.com/server_info/8...205:27130/
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)