Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BAN?
#1
Dobrý den,

mám od Vás server a nechápu proč, ale někteří hráči na něj mají BAN, i když na něm v životě nehráli. Mají BAN i na publik serveru CoD 2 (neboli zkušebním serveru od Vás). Na z žádným těchto serverů nehráli. Jak je to prosím možné? Půjde to nějak napravit?

Děkuji za odpověď.

Hezký den
Reply
#2
Může se jednat o ban z punkbusteru například. Ten mohl někdo dostat na kterémkoliv jiném serveru. Doporučil bych to zkusit bez punkbusteru. Poté si udělat výpis všech banů a pokud ani tam nic nebude, tak zkusit google..
Reply
#3
On to právě není GLOBAL BAN od punkbusteru (streming) to bychom se nepřipojili na žádný originální server Sad. Píše to prý normálně "You have a pernamently banned from this server by admin" nebo něco takového přesně netuším. Právě, že mi to frtalo hlavou. Většinou to nejde Čechům Sad ale už se i stalo, že Španělům a jiným národnostím to nefrčelo, tak jssem nevěděl, oč se jedná. A bez PB to bohužel nejde. Na každý zápas musí být zapnutý PB a krom toho jsou na serverech přeindstalované PAM mody a ty nedovolí PB vypnout.
A jinak výpich všech BANů najdu kde? Někde na FTP? Tak je seznam globálních BANů, ale ten je mi k ničemu Sad. Jinak děkuji za řešení problémů.

Přeji krásný den
Reply
#4
Quote:/rcon unbanuser [NAME]
Unban every player banned with [name]. If you want to unban a single player whose name appears more than once, you should edit "ban.txt" manually.

Převzato z http://www.anarchyrules.co.uk/cod2/serve...mands.html
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)