Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Swat 4
#1
Neplánujete přidat tuto hru, popřípadě byla by možnost hostingu této hry? Tahle hra je dostupná jen u předražené konkurence. Kdežto vaše ceny vypadají luxusně.

edit 18. 6.: Chtělo by to odpověď od vaší konkurence mě totiž odpověděli kladně na přidání této hry, že ji přidají do konce týdne, takže bych chtěl vidět jak to s touto hrou vidíte u vás, abych se podle toho mohl zařídit (buďto jít ke konkurenci, nebo si počkat až přidáte). Což pokud neodpovíte, nebo nepřidáte, tak mě nic jiného nezbyde...i když jsou trošičku dražší. Ty vaše ceny jsou ale lákavé a i lidi co mají u vás servery si na nic nestěžovali (kterých jsem se ptal), takže kdybyste přidali tuto hru a za stejnou cenu jako tu jsou ostatní hry by byla paráda (a pro mě cenově dostupná paráda).
Reply
#2
Dobrý den,

nemáme problém s jakoukoliv hrou, která má k dispozici dedicated server pro linux.
Pokud tedy Vaše oblíbená hra existuje ve verzi pro Linuxový server, zašlete nám odkaz kde je možné ji stáhnout a připravíme testovací server.
Reply
#3
Ah, vy jedete na linuxu, toho jsem si nebyl vědom. Tahle hra má bohužel dedicated server jen pro Windows
Reply
#4
Bohužel...

Nebo bohudík ? Wink
Reply
#5
Určitě bohužel, pač o tuto hru má zájem docela hodně lidí a u konkurence je opravdu drahá Smile. Škoda
Reply
#6
Zkusíme ji tedy připravit a uvidíme, zda se to podaří...
Reply
#7
Jo taky jsem někde viděl ten návod na rozjetí windowsáckého serveru na linuxu a taky jsem četl, že to fungovalo.

Ale podle stáří posledního příspěvku usuzuji, že se to tady nějak nepovedlo Sad
Reply
#8
Zdravím do diskuse,

ono by se to manuálně i rozeběhlo, ale problém je v jakékoliv automatizaci, web administraci - prostě v uživatelském komfortu, který bychom Vám zatím nemohli poskytnout.

Zvažujeme doplnit naše servery o jeden ryze Windowsí stroj, pokud by se ta investice alespoň trochu vrátila.

Kolik tu máme vlastně Swat4 zájemců v diskusi ??? :?:
Reply
#9
hostis Wrote:Zdravím do diskuse,
Kolik tu máme vlastně Swat4 zájemců v diskusi ??? :?:
No ono tu moc lidí podle mě nechodí Smile
Reply
#10
Zaprtek Wrote:
hostis Wrote:Zdravím do diskuse,
Kolik tu máme vlastně Swat4 zájemců v diskusi ??? :?:
No ono tu moc lidí podle mě nechodí Smile
A to je spatně, nebo dobře? Já bych řekl, že dobře. Znamená to, že vše funguje jak má.
Když Ti někdo pomůže, poradí, dej mu kladné hodnocení.

[Image: b_560x95.png]
http://www.gametracker.com/server_info/8...205:27130/
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)