Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plánované výpadky a údržba serverů
#11
DObrej, vyšší moc? Big Grin, chyba u me? muzete mi napsat jaka (pro vyvarovani..)? Asi tyden jsem totiz nemenil konfigurace (a pluginy..) Nahrada neni treba, myslel jsem ze bude trvat zprovozneni dele Wink

Edit: Muzete se mi jeste kouknout na mumble? nedari se mi na nej pripojit (81.0.206.249:51065) taky bezel asi par tydnu bez problemu.
Reply
#12
Ciomeors Wrote:DObrej, vyšší moc? Big Grin, chyba u me? muzete mi napsat jaka (pro vyvarovani..)? Asi tyden jsem totiz nemenil konfigurace (a pluginy..) Nahrada neni treba, myslel jsem ze bude trvat zprovozneni dele Wink

Edit: Muzete se mi jeste kouknout na mumble? nedari se mi na nej pripojit (81.0.206.249:51065) taky bezel asi par tydnu bez problemu.
Já si například pod vyšší moci představuju :
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.casablanca.cz">www.casablanca.cz</a><!-- w --> .)
Reply
#13
Asi si nerozumíme - chyba byla na naší straně.
Chyba byla způsobena vyšší mocí - konkrétně zaplavením vodou.

Váš server se podařilo zprovoznit jako jeden z posledních, ještě jednou se omlouvám.

Mumble by již také měl běžet, společně s TS3 serverem.


Ciomeors Wrote:DObrej, vyšší moc? Big Grin, chyba u me? muzete mi napsat jaka (pro vyvarovani..)? Asi tyden jsem totiz nemenil konfigurace (a pluginy..) Nahrada neni treba, myslel jsem ze bude trvat zprovozneni dele Wink

Edit: Muzete se mi jeste kouknout na mumble? nedari se mi na nej pripojit (81.0.206.249:51065) taky bezel asi par tydnu bez problemu.
Reply
#14
Omlouvam se, spatne sem si prectl vas prispevek, jsem to ja ale blbec. Big Grin
Reply
#15
Dnes odpoledne se podařilo po nešťastné události, která náš hosting postihla v minulém týdnu (vyplavení našeho racku vodou z klimatizační jednotky) zprovoznit opět naše public a DEMO servery.

V souvislosti s touto událostí jsem v housingu osadil dva nové stroje.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)