Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zhoršující se kvalita serverů ? VYŘEŠENO!!!!!!!
#21
Away Wrote:Tak server sem důkladně otestoval 4 zápasama 5v5/2v2.. a u všech zápasů se stávali záseky, tzv. hráč který hrál tak dostal třeba zásek na 1s a pak azse normálně behal, jako kdyby se lagl on sám, ale tohle to dělalo všem a to i mě!

Tohle se mě přesně stávalo na tom původním Německém serveru,kde jsem si připadal za blbce... Buca nic nezaznamenal,když tam byl Hostis tak na zrovna na potvoru tak tam byl menší dobu za kterou se nic nestalo extrémního
Reply
#22
Ještě obrázky přímo z Vašeho serveru před a po změně nastavení.

Dejte vědět....
Reply
#23
jak říkám, pozměně nastavení je ta spodní lišta horší, a to i podle mě způsobuje ty "záseky"
Reply
#24
Mezitím proběhla optimalizace nastavení. Na dvou výše uvedených obrázcích je patrný graf a jeho změna z "pily" na "linku".
Zkuste to na Vašem serveru a dejte vědět - Vaše předchozí zpráva vycházela ze včerejšího stavu a evidentně jste to opětovně nezkoušeli.



Away Wrote:jak říkám, pozměně nastavení je ta spodní lišta horší, a to i podle mě způsobuje ty "záseky"
Reply
#25
Tak jak, zlepsilo se to?
Když Ti někdo pomůže, poradí, dej mu kladné hodnocení.

[Image: b_560x95.png]
http://www.gametracker.com/server_info/8...205:27130/
Reply
#26
hitboxy se mnohonásobně zlepšily, ale fps pořád celkem dost lítaj no.. ještě to trochu otestuju a dám vědět
Reply
#27
Away Wrote:hitboxy se mnohonásobně zlepšily, ale fps pořád celkem dost lítaj no.. ještě to trochu otestuju a dám vědět

Ty FPSka jsou opravdu bída jak je tam vic lidi..

81.0.206.198:27126
Reply
#28
takhle vypadal i můj server, ale teď už to aspoň nespadne pod těch 400 ikdyž je to pořád dost málo..
Reply
#29
Away Wrote:takhle vypadal i můj server, ale teď už to aspoň nespadne pod těch 400 ikdyž je to pořád dost málo..

By se hodilo i u me..
tohle je nehratelny, jak je tam 8+ lidi, zacne padat pod 200 z 800 a to jsem tam nechal jen dulezity pluginy
Reply
#30
tak už mi to taky zase začlo padat pod 200FPS a hitboxy si zase lítaj někde nad mapou či kde...
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)