Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dotaz na server
#11
zdravim,

jen bych chtel pro info vedet kdyz jsem mel na serveru zaplacenych 30slotu do 1.3.2012 a od tohoto data na mesic jen 15slotu zaplacenych dnes 24.2, proc my jiz dnes byl TS3 upraven na 15slotu a ne az od 1.3?

vim ze jde jen o 5 dni a ze snad ta cena je v radu korun uz ted ale jen me zajimalo jestli to sam udelal system, to abych priste zaplatil den pred vyprsenim :-)

neni to zadna provokace z me strany ale zajima me to, takze dekuji za odpoved. server 10512
Reply
#12
Pri potvrzení platby se upravuje pocet slotu, za kolik je zaplaceno. Pokud nekdo chce zmenit pocet slotu, tak je dobre se ozvat, upravime pocet slotu, prodlouzime nebo zkratime expiraci a pak zaplatis spravny pocet slotu.
Upravim ti tedy expiraci.
Když Ti někdo pomůže, poradí, dej mu kladné hodnocení.

[Image: b_560x95.png]
http://www.gametracker.com/server_info/8...205:27130/
Reply
#13
bohuzel si vubec nerozumime

ja jsem mel zaplaceno do konce unora myslim ze 30slotu a bylo mi to upraveno uz v patek na 15, za ktery jsem platil az na brezen !!!

tak jak jsem to napsal, takze do konce unora jsem mel mit 30 a od brezna 15 , takhle to bylo zaplaceno ale uz v unoru mam 15 a za brezen jsem zaplatil celou castku, takze pokud uz ted je snizeno z 30 na 15 tak by mela byt doba expirace ne 1 dubna ale pozdeji pokud spravne pocitam


a ja chci mit v breznu tech 15slotu ktery jsem si na cely mesic zaplatil a ted v unoru tech 30 za ktery jsem zaplatil, vzdycky platim na mesic
Reply
#14
Ja ti rozumim. Proto jsem ti napsal, ze po zaplaceni a sparovani platby s objednavkou se automaticky upravuje pocet slotu.

Taky jsem ti psal, ze jsem ti prodlouzil expiraci, tak nevim, kde jsi vzal to 1.4.

Pro poradek, mas snizeno ze 30 slotu na 15 o 5 dni drive. Cili mas prodlouzenou expiraci o 5 dni na 6.4.

Pokud by jsi chtel do konce unora tech 30 slotu, prihlasis se 1.3, ze ti mame ubrat sloty?

Jak jsem psal, po prichozi platbe se automaticky upravuje pocet slotu podle zaplacene castky. Pokud uzivatel chysta nejakou zmenu v poctu slotu, je dobre se ozvat predem.

Když Ti někdo pomůže, poradí, dej mu kladné hodnocení.

[Image: b_560x95.png]
http://www.gametracker.com/server_info/8...205:27130/
Reply
#15
aha.no prave nemate nikde napsano ze v den platby at je jeden den pred vyprsenim nebo 10dni pred vyprsenim se automaticky zmeni pocet slotu dle objednavky na dalsi mesic. toho 1.4 jsem bral z info kdyz jsem to platil dal jsem to neresil. ted uz je to jedno ja jsem chtel vedet presne system abych pro priste vedel kdy presne nastane zmena pokud nebudu platit stejny pocet slotu.

puvodne jsem predpokladal ze 30 slotu bude do konce unora, ted uz je to jedno, kazdopadne ted uz si rozumime :-)

PS myslel jsem ze system automaticky pri prechodu na novy mesic (resp. pri ukonceni jednoho obdobi) automaticky zmeni pocet slotu na dany objednany.
Reply
#16
Jak jsem psal, pri zmene poctu slotu je dobre se ozvat a doresit to individualne.
Když Ti někdo pomůže, poradí, dej mu kladné hodnocení.

[Image: b_560x95.png]
http://www.gametracker.com/server_info/8...205:27130/
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)