Poll:
You do not have permission to vote in this poll.
Total 0 vote(s) 0%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Návrh] VIP pladby
#1
Zdravim, myslim ze tady takový návrh ještě není. Co takhle udělat pladby přes SMS, ale formou podpoření serveru hráči. Jako treba, Hráč XYZ pošle sms ve tvaru CLVIP 25587 KAREL (CLVIP port nickhrace) na číslo 9033360 třeba.Server ABC dostane dosane 30kc z 60 a Admin serveru tomu hraci XYZ aktivuje zvyhodnene sluzby na tom konkretnim serveru. A tomu serveru se prodlouzi platnost o XXdni třeba. Na nekterych hostingach uz to funguje. Co vy na to?
Reply
#2
Myslím si že by to pro Vás jako majitele serverů bylo parádní, ale pro Hostise by to bylo celkem nevýhodné. Jelikož by musel udělat celej novej systém což je opravdu na dlouho a potom také finančniství.
Reply
#3
Nehlede na to, ze pri platbe SMS 30kc skoro polovinu vezme operator. Tim by slo na server pouze 15kc. Je to vyhodné?
Když Ti někdo pomůže, poradí, dej mu kladné hodnocení.

[Image: b_560x95.png]
http://www.gametracker.com/server_info/8...205:27130/
Reply
#4
Je to výhodný, protože je to nejrychlejší cesta, jak hráči podpoří server a navíc si reknou, jo to je dobry tak ja tam poslu SMS a nemam s tim starosti, kdybych jim zadal bankovní účet, tak by řekli, pane bože to zas bude zdouhavý to se na to vykašlu. Pár lidí mám, co by mě podpořili a když jsem jim řekl, že to není na SMS, tak řekli že prostě ne. kdyby dejme tomu třeba VIP stalo 50Kc na mesic, a ja bych platil 200Kc na mesic, z tech 50Kc by me prislo 20Kc, tak kdyby si to koupilo 10 hacu, tak me zaplati server Smile . S pranim hezkeho dne MineMania
Reply
#5
Tak zatim jsi jediny kdo to chce. Dalsi varianta je, ze si to udelas sam na svem webu. Bude to chodit tobe na ucet a z toho budes platit server.
Jak uz jsem psal, je to strasne nevyhodne. Operatori s provozovateli jsou zlodeji
Když Ti někdo pomůže, poradí, dej mu kladné hodnocení.

[Image: b_560x95.png]
http://www.gametracker.com/server_info/8...205:27130/
Reply
#6
Souhlasím s Bucou, i když najdou se systémy kde sebere 1/3 operátor, ale za to další 1/3 vezme poskytovatel služby, navíc se mi zdá pohodlné platit kartou nebo přes účet.
Reply
#7
Mě jde o to, že když si to já sám zadám nějakému poskytovateli, tak mě třeba ty peníze vyplatí až ta čáska dosáhne 2000Kč. A tu čásku třeba nenazbírám ani za rok. Právě jsem k vám přecházel z drahého hostingu, který ale měl tuto možnost placení, že když hráč poslal SMS, tak se mi o tu částku prodloužila expirační doba serveru. Každopádně díky alespoň za přečtení Smile MineMania
Reply
#8
No zkusime to probrat. Ale uz jsme to resili a neproslo to. Na FB je anketa ohledne placeni formou SMS. Pro je 10 lidi, coz je opravdu málo pro zavedeni teto sluzby.
Když Ti někdo pomůže, poradí, dej mu kladné hodnocení.

[Image: b_560x95.png]
http://www.gametracker.com/server_info/8...205:27130/
Reply
#9
Jak že to dopadlo ? Protože bych se také rád přidal k platbe přes sms... Smile

//EDIT: Kdyz byla ta anketa ze by 10 lidi bylo pro tak urcite by mely na serveru VIP ktere by vyuzivali ostatni hraci ze by si nejaky hrac chtel koupit VIP tak by poslal sms a ono by to majteli dalo penize takze i 10 lidi je docela good... Big Grin
Reply
#10
Tipnul bych že to neprošlo Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)