Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podněty na vylepšení služeb, aneb co Vám u nás chybí ?
#51
PXCL-Ichigo Wrote:Takže v bodoch:

1. MOTD ... som proti tomu aby sa dávalo dáke, ktoré by sa nedalo zmeniť. Tým, ktorý nemajú public je to jedno, ale na publicu by to dosť vadilo.
Jeden z dôvodov prečo som si vybral tento hosting je, že nemá takéto MOTD a taktiež, že nemá v názvoch serverov uvedený hosting.
Co třeba,než něco napíšu si to pořádně přečíst?
V názvy serverů se v zahraničí platí,ale u nás ani u žádného CZ/SVK serveru to není krom "sponzoringu",dále si myslím že MOTD,by jít správně upravovat by se mělo,myslím,že to takhle má jeden konkurent,ale nvm. ;-)
Možná bych to udělal takhle,motd hostingu by se nedalo upravovat,ale smazat a přidat si nějaký klasický,které půjde pak upravit.

Pepe Wrote:Další:
Zavedení svého motd.txt (Je na serveru 27022 na Německém serveru na tom novém) a nastavit tak aby nešel upravit. (Víc lidí bude vědět o hostingu.)

PXCL-Ichigo Wrote:2. Web-administrácia ... toto by strebalo trocha spropagovať, napríklad zverejniť dáke srceenshoty a pod. Určite by to prilákalo tých, ktorý chcú server,
ale mali by si ho problém samy pomocou "CVars" nastaviť.

Web-administraci - no,resp. myslím,že by to chtělo pořádně nadupaný web,protože mě to iframe strašně ničí,když jsem na ntb na touchpadu.
Ohledně nastavení v mém postu jsem psal:
Dále bych zavedl u CW/TG můj plugin kde je upravené AMXX,tudíž by to mělo žrát méně RAM. Myslím že pro začátečníky by to bylo lepší Wink
Ale stejně bych dal volbu:
CW/TG (Default bych navrhl vypnuté AMXX)
a když chce public tak má CS 1.6 podporu na fóru nebo na IM

Další body od bodu 3. myslím že jsou zbytečnosti,hlavně 4. nemáš si tam instalovat "neověřený" plugin a štourat se do nastavení,kterému nerozumíš,že ano?
Reply
#52
Pepe Wrote:Co třeba,než něco napíšu si to pořádně přečíst?
V názvy serverů se v zahraničí platí,ale u nás ani u žádného CZ/SVK serveru to není krom "sponzoringu",dále si myslím že MOTD,by jít správně upravovat by se mělo,myslím,že to takhle má jeden konkurent,ale nvm. ;-)
Možná bych to udělal takhle,motd hostingu by se nedalo upravovat,ale smazat a přidat si nějaký klasický,které půjde pak upravit.
Ja som si to prečítal, tak neviem aký máš problém :roll:.
Ja nie som proti tomu aby bol defaultný MOTD od hostingu, ja som len proti tomu aby sa nedal zmeniť za svoj Smile .


Pepe Wrote:Web-administraci - no,resp. myslím,že by to chtělo pořádně nadupaný web,protože mě to iframe strašně ničí,když jsem na ntb na touchpadu.
Ohledně nastavení v mém postu jsem psal:
Dále bych zavedl u CW/TG můj plugin kde je upravené AMXX,tudíž by to mělo žrát méně RAM. Myslím že pro začátečníky by to bylo lepší Wink
Ale stejně bych dal volbu:
CW/TG (Default bych navrhl vypnuté AMXX)
a když chce public tak má CS 1.6 podporu na fóru nebo na IM
A? Však ja som vôbec nenamietal voči tvojmu návrhu ... po pravde si myslím, že by to tak mohlo byť Smile.

Pepe Wrote:Další body od bodu 3. myslím že jsou zbytečnosti,hlavně 4. nemáš si tam instalovat "neověřený" plugin a štourat se do nastavení,kterému nerozumíš,že ano?
Tak tie referencie keď sa nad tým tak lepšie zamyslím máš pravdu, že to je zbytočnosť, ale bol to len návrh.
Podúčty tvz. bod 4, vynechal som tam možnosť aktualizovať, čo je vlastne dôvod prečo to chcem, totiž u TF2 sa mi to neaktualizuje vždy automaticky presne vtedy keď vyjde update a bez tej aktualizácie je server nepoužiteľný,
tak som chcel nech ho vedia aktualizovať iný, lebo ja nemám čas stále na to dozerať. Aj keď najľahšie by bolo zaviesť pre TF2 autoupdate, pretože aktualizácia raz za deň v tomto prípade je k ničomu (na server sa nepripojíš pokiaľ nieje aktualizovaný :x ).
Ja som tam nikde nespomínal žiaden plugin ani nič podobného, tak neviem z kade si to nabral ... okrem toho, čo sa tu na mňa vyvyšuješ, nevravím, že som expert, ale určite nie som nováčik, takže svoje posmešky si nechaj pre seba, ja teba neurážam.
A kredit systém by sa hodil každému kto má viac serverov, pretože platiť každý jeden zvlásť a starať sa o každú jednu expiračnú dobu zvlášť, je trocha otravné. Rozoberalo sa to aj tuto http://herniservery.hostis.net/forum/inf...t1084.html.
Reply
#53
PXCL-Ichigo Wrote:Další body od bodu 3. myslím že jsou zbytečnosti,hlavně 4. nemáš si tam instalovat "neověřený" plugin a štourat se do nastavení,kterému nerozumíš,že ano?
Tak tie referencie keď sa nad tým tak lepšie zamyslím máš pravdu, že to je zbytočnosť, ale bol to len návrh.
Podúčty tvz. bod 4, vynechal som tam možnosť aktualizovať, čo je vlastne dôvod prečo to chcem, totiž u TF2 sa mi to neaktualizuje vždy automaticky presne vtedy keď vyjde update a bez tej aktualizácie je server nepoužiteľný,
tak som chcel nech ho vedia aktualizovať iný, lebo ja nemám čas stále na to dozerať. Aj keď najľahšie by bolo zaviesť pre TF2 autoupdate, pretože aktualizácia raz za deň v tomto prípade je k ničomu (na server sa nepripojíš pokiaľ nieje aktualizovaný :x ).
Ja som tam nikde nespomínal žiaden plugin ani nič podobného, tak neviem z kade si to nabral ... okrem toho, čo sa tu na mňa vyvyšuješ, nevravím, že som expert, ale určite nie som nováčik, takže svoje posmešky si nechaj pre seba, ja teba neurážam.

Hele,tak Já tě jako neurážím,ale vidím prostě ty nesmysly co jsou na těch public serverů od zákazníků Clanhosting.cz,lidi co mají ten server bych normálně střílel,přeplacené pluginy atd. a prostě se diví že jim to padá.
Ktomu bodu ohledně 4,jako podúčty si myslím,že je to i tak celkem blbost,mělo by se tam zavést do administrace úprava spouštěcích příkazů a nastavit si tam -autoupdate (beru z CS 1.6)

ohledně MOTD:
PXCL-Ichigo Wrote:ja som len proti tomu aby sa nedal zmeniť za svoj Smile .
Tak,ber to zas z tohohle úhlu lidí,koupí si server a proč si tam nemůžou změnit MOTD? Však za to platí né? Default bych určitě dal motd od hostingu.

Kdybych tě chtěl urazit,tak to určitě napíšu jinak,než jsem to napsal ;-)
Reply
#54
Určitě možnost změnit MOTD, kupuji si server pro svůj portál, tak ho chci taky propagovat tímto způsobem. O reklamu se bát ani nemusíte, banner na web dám, hned jak bude v plném provozu.
Reply
#55
To pepe:
(06-02-2011, 11:13 AM)Pepe Wrote: Hele,tak Já tě jako neurážím,ale vidím prostě ty nesmysly co jsou na těch public serverů od zákazníků Clanhosting.cz,lidi co mají ten server bych normálně střílel,přeplacené pluginy atd. a prostě se diví že jim to padá.
Totálne od veci Rolleyes



To hostis:
Následujúce cvary by sa oplatilo pridať do administrácie TF2 serverov.
sv_downloadurl
mp_disable_respawn_times
sv_allow_votes

Reply
#56
Zdravim nevim jestli je to tady v planu ale nebylo by spatne mit svuj hlxstats jenom pro svuj server.
Reply
#57
Parametry byly přidány do administrace


(08-31-2011, 11:31 AM)PXCL Wrote: To pepe:
(06-02-2011, 11:13 AM)Pepe Wrote: Hele,tak Já tě jako neurážím,ale vidím prostě ty nesmysly co jsou na těch public serverů od zákazníků Clanhosting.cz,lidi co mají ten server bych normálně střílel,přeplacené pluginy atd. a prostě se diví že jim to padá.
Totálne od veci Rolleyes



To hostis:
Následujúce cvary by sa oplatilo pridať do administrácie TF2 serverov.
sv_downloadurl
mp_disable_respawn_times
sv_allow_votes

Reply
#58
O tomto zatím neuvažujeme - zákazníci mají možnost použít našeho webhostingu a SQL DB k podobným projektům. Obslužné skripty je ale třeba pouštět na straně klienta.


(09-17-2011, 09:26 AM)Boss Wrote: Zdravim nevim jestli je to tady v planu ale nebylo by spatne mit svuj hlxstats jenom pro svuj server.

Reply
#59
MOTD s reklamou na náš portál je výchozí nastavení po aktivaci - každý zákazník si jej může změnit dle lastní vůle. Za reklamu děkujeme!

(08-15-2011, 11:29 PM)Zuben45 Wrote: Určitě možnost změnit MOTD, kupuji si server pro svůj portál, tak ho chci taky propagovat tímto způsobem. O reklamu se bát ani nemusíte, banner na web dám, hned jak bude v plném provozu.

Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)