Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabídka spolupráce
#1
Information 
Dobrý den,
rozjíždím nový portál na kterém budou nejen novinky, recenze, akční nabídky/slevy z eshopů, překlady z battlenetu a battlelogu, články, návody a doporučený free software, ale také herní servery (začínajíc Minecraft/SAMP nebo gothic-multiplayer.

(Intro projektu http://www.youtube.com/watch?v=4Pv2vcp7NUo (Logo se ještě změnilo, bylo přetvořeno do 3D pomocí Blender) )

Chtěl bych Vám nabídnout spolupráci, jak sami vidíte, tak Vaše stránky jsou již zastaralé (s prominutím). Tak Vám nabízím vytvoření nového moderního webu, čímž by se Vám i zvedla návštěvnost, tudíž i zisky. K tomu zařazení mezi hlavní partnery na stránce.

Měli byste tedy zájem ?

Děkuji za pozornost Smile

(kdybych nebyl k zastižení zde, tak gcore.videos@gmail.com)
Reply
#2
Dobrý den,

děkujeme za nabídku přetvoření našeho Webu. Shlédl jsem odkaz na Vaše video - je pěkné, ale trochu nic neříkající.

Shlédl jsem také Váš web, kde jsem se dozvěděl, že:

[undefined=undefined]
Web v rekonstrukci

Omlouváme se! Stránka je stále v rekontrukci.

Budeme Vás informovat o průběhu na FB - https://www.facebook.com/GCORE.cz nebo osobním kontaktem (email: gcore.videos@gmail.com))[/undefined]

O co jde - nabídek, jako je ta Vaše jsme za své působení od roku 2002 měli bezpočet. Několikrá jsme se snažili spolupráci s perspektivním herním portálem navázat, ale vždy to končilo na tom stejném - po nějakém úvodním videu/web stránce - prostě po prvotním nástřelu vždy těm lidem došla energie to dokončit. Každý asi zjistil, že za provozováním takového portálu je hromada práce (a mnohdy nezaplacená), kterou dříve, či později přestanou mít motivaci vykonávat.

Dodělejte si ten web, připravte si nějakou prezentovatelnou koncepci, která oběma stranám přinese nějaký užitek (co chcete Vy, co nabízíte nám, za co bude kdo zodpovědný, plán a termíny realizace) a rádi si o tom popovídáme. Po předchozích zkušenostech ale již nebudeme nastupovat do projektů typu "Web stránky v přípravě". Berte to prosím v dobrém a jako naše subjektivní doporučení jak postupovat pro navázání spolupráce (s kýmkoliv).



Reply
#3
Děkuji za odpověď,
samozřejmě chápu pohled z Vaši strany, vše připravím a poté dám vědět. (stránku chci mít co nejlépe vyladěnou, i když se zatím bude jednat o beta verzi)
Nám energie nedojde (aspoň mě jakožto webmaster/vlastník), energie na zlepšování apod.. trvá již pomalu 8 let Smile
Reply
#4
Jak jste na om s tou energií a vývojem po čtvrt roce ?
Reply
#5
energie je stále dost a vývoj se pěkně posunul Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)