Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Restart serveru
#1
Dobrý den,

Chtěl jsem se zeptat, jestli je možné aby mě prostě zmizela možnost (z administrace na webu) restartovat TS3 server ?

Jakmile jsem jej chtěl restartovat ( pouze preventivně ) tak se nestalo po "zmáčknutí" restartu nic a navíc zmizela možnost restartu. Zkoušel jsem lézt i do konfigurace kde je zase možnost jen prostě konfiguraci uložit a "restartovat" zároveň, ale taky nefunguje. Dále po nezdařeném restartu se v administraci tváří "jako" nespuštěn i když úplně normálně funguje

Mohl bych poprosit o manuální restart ? A popřípadě kdy by se na to mohl někdo mrknout, že to nejde restartovat ( v té administraci ) ? Nejsem BFU uživatel, ale z mé strany s tím nezmohu vůbec nic.

Díky za Váš čas, Váš spokojený zákazník. Smile
Reply
#2
Dobrý den,

ikonku serveru byste měli mít opět zelenou. Omluva za zpožděnou reakci - hlavně, že server fungoval.
Reply
#3
Dobrý den.

Děkuji za vyřešení, odzkoušeno "novým" restartem a vše funguje tak jak má.
Reply
#4
Zdravím,

Nechci zakládat další topic tak to hodím sem, po restartu serveru (TS3) mi z administrace zmizely FTP přihlašovací údaje k TS3 serveru, je to nějak na závadu? (Nikdy jsem ho nepotřeboval pro TS, ale docela by mě zajímalo, jestli to není zneužitelné, když momentálně mi tyto FTP údaje z administrace u TS3 zmizly ). Díky za případnou odpověď.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)