Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DE server
#1
Vzal jsem od vas na dva mesice 16ti slotovej DE server a je to teda opravdu katastrofa. Pingy 30-40 a to je v def. stavu, akorat po 2 restartech. Momentalne ma problemy i nabehnout po rr. Mam od vas jeste jeden CZ 12ti slotak, kde je ping 10-20 a to je tam kupa pluginu.. cekal jsem drobet vetsi ping treba, ale tohle je fakt hrozny, muze bejt nekde chyba? Klientem to nejni.

188.138.107.186:27170
Reply
#2
Ja treba osobne mam ping na DE serveru kolem 15ms. Pro vsechny, kdo maji zajem o server v DE mam dobrou zpravu. Bude se spoustet novy server. Po testech to vychazi mnohem lepe a hlavne nekolisa. Takze chvilku strpeni.
Jestli jde o ping, tak 30ms je dobry. To nekdo nema ani na serverech v CZ. Obecne ping do zhruba 60ms je pro hrani dobry.
Dale ping zavisi na tvem poskytovateli.
Když Ti někdo pomůže, poradí, dej mu kladné hodnocení.

[Image: b_560x95.png]
http://www.gametracker.com/server_info/8...205:27130/
Reply
#3
buca Wrote:Ja treba osobne mam ping na DE serveru kolem 15ms. Pro vsechny, kdo maji zajem o server v DE mam dobrou zpravu. Bude se spoustet novy server. Po testech to vychazi mnohem lepe a hlavne nekolisa. Takze chvilku strpeni.
Jestli jde o ping, tak 30ms je dobry. To nekdo nema ani na serverech v CZ. Obecne ping do zhruba 60ms je pro hrani dobry.
Dale ping zavisi na tvem poskytovateli.

Napoj se na ten muj od vas a uvidis, ze 15ms mit nebudes. Na zkusebnim DE serveru od CS:S jsem mel ping taky do 20, ovsem tohle je bída. 30+ ms je nehratelnej des, mozna nejakej low fps server, kde je kazdymu jedno, jestli neco trefi nebo ne.. pro nejaky solidnejsi hrani to urcite nejni. Connect 100/100mb, pingy na kvalitnich serverech max. do 20, stejne jako na tom cz od vas, mimo tohohle a par vyjimek, proto pisu, ze klient s tim nema nic spolecnyho. Pokud se s tim neda nic delat, zkusim tam nahazet pluginy a prinejhorsim to prezit.
Reply
#4
Hele Morbe,zkoušel sis nastavit FPS toho serveru?
Protože základ je 100 a můžes si to hodit na 1000FPS,čím si trošku zmenšíš pingy
Reply
#5
Pepe Wrote:Hele Morbe,zkoušel sis nastavit FPS toho serveru?
Protože základ je 100 a můžes si to hodit na 1000FPS,čím si trošku zmenšíš pingy

To ja tezko ovlivnim fps serveru, ne?

Jsem cucel, ze se spustil novej DE server, od kteryho je ted testovaci server down, tak az pujde, vyzkousim a jestli ping bude nejak vyrazne lepsi, napisu PMku bucovi o switch.
Reply
#6
morbe Wrote:
Pepe Wrote:Hele Morbe,zkoušel sis nastavit FPS toho serveru?
Protože základ je 100 a můžes si to hodit na 1000FPS,čím si trošku zmenšíš pingy

To ja tezko ovlivnim fps serveru, ne?

Jsem cucel, ze se spustil novej DE server, od kteryho je ted testovaci server down, tak az pujde, vyzkousim a jestli ping bude nejak vyrazne lepsi, napisu PMku bucovi o switch.
Nebudu to tady psát to by pak měl každý ten 1k FPS,takže máš PM
Ale,třeba zas když napíšeš do console jenom ping,tak to ukáže prostě ten ping co máš v tabulce a co čekáš na DE server ?? Smile
To neukazuje ping serveru,to spíš skus CMD.exe a skus dvě možné cesty:
ping
tracert
Reply
#7
Pepe Wrote:
morbe Wrote:
Pepe Wrote:Hele Morbe,zkoušel sis nastavit FPS toho serveru?
Protože základ je 100 a můžes si to hodit na 1000FPS,čím si trošku zmenšíš pingy

To ja tezko ovlivnim fps serveru, ne?

Jsem cucel, ze se spustil novej DE server, od kteryho je ted testovaci server down, tak az pujde, vyzkousim a jestli ping bude nejak vyrazne lepsi, napisu PMku bucovi o switch.
Nebudu to tady psát to by pak měl každý ten 1k FPS,takže máš PM

no a ping je o 10 lepsi, 30>20, diku dik Smile
ted uz nejni potreba menit

// no, a ms z netgraphu?
btw >
Reply
#8
Dnes cca v 16:00 bude připraven nový server v lokalitě Německa. Kvalitu nového housingu můžete otestovat na následujících adresách:
COD2: 46.4.96.92:28985
CSS-OLD: 46.4.96.92:27158
CSS: 46.4.96.92:27136
CS1.6: 46.4.96.92:27062
...
Zákazníci, kteří mají zakoupený server v lokalitě DE se mohou dohodnout s Bucou na případné výměně serveru za tento nový.

Věříme, že výše uvedené zlepší kvalitu námi poskytovaných služeb.
Reply
#9
morbe Wrote:no a ping je o 10 lepsi, 30>20, diku dik Smile
ted uz nejni potreba menit

// no, a ms z netgraphu?
btw >
Tuším že MS z netgraphu,ale těch 20ms se ti už na ten server nezmenší.
Protože podle toho tracertu zjistíš že tvůj net pinguje ten německý "stroj" server maximálně pingem 20ms.
A myslím že i ten stejný ping bys měl na horní servery viz post Hostise.

Skus si na tom tvém německém serveru sehnat asi tak 10lidí a hrát tam hodinu jestli vám to taky občas "laguje/freezuje". Protože,ten server v DE mam jak ty. FPS taky 1k. Ale,prostě hrajeme tam CW/TG zápasy a furt to tam laguje/freezuje. Tak jsem zvědavý co tobě.
Reply
#10
Pepe Wrote:
morbe Wrote:no a ping je o 10 lepsi, 30>20, diku dik Smile
ted uz nejni potreba menit

// no, a ms z netgraphu?
btw >
Tuším že MS z netgraphu,ale těch 20ms se ti už na ten server nezmenší.
Protože podle toho tracertu zjistíš že tvůj net pinguje ten německý "stroj" server maximálně pingem 20ms.
A myslím že i ten stejný ping bys měl na horní servery viz post Hostise.

Skus si na tom tvém německém serveru sehnat asi tak 10lidí a hrát tam hodinu jestli vám to taky občas "laguje/freezuje". Protože,ten server v DE mam jak ty. FPS taky 1k. Ale,prostě hrajeme tam CW/TG zápasy a furt to tam laguje/freezuje. Tak jsem zvědavý co tobě.

Jo to bude problem s tema lidma ted.. doufam, ze ne..

// akorat je vecne down ten DE server.. uz asi 5tej crash odpoledne.. pluginama by to bejt nemelo
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)