Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prodloužení serveru
#1
Zdravím,
dne 23.4. mi končí server, ale chtěl bych si ho prodloužit, ale mám takoví malý zádrhel.. mamka přijede z Prahy až v pátek a tím pádem se já nedostanu na účet a pochybuju že zítra se to do soboty odešle, chtěl bych tedy poprosit o posunutí expirace serveru na pondělí, tedy 25.4.. Děkuji za vyřízení

Expirace serveru: 23.04.2011
Adresa serveru: 81.0.206.204:27036
Reply
#2
Dobrý večer,

platbu můžete provést hotově na kterékoliv pobočce FIO bank, případně přes Paypal.
Prodlužování expirace serveru na základě příslibu platby bohužel není možné - navíc v pondělí máte Velikonoce - velmi pravděpodobně platba na účet nedorazí.


Away Wrote:Zdravím,
dne 23.4. mi končí server, ale chtěl bych si ho prodloužit, ale mám takoví malý zádrhel.. mamka přijede z Prahy až v pátek a tím pádem se já nedostanu na účet a pochybuju že zítra se to do soboty odešle, chtěl bych tedy poprosit o posunutí expirace serveru na pondělí, tedy 25.4.. Děkuji za vyřízení

Expirace serveru: 23.04.2011
Adresa serveru: 81.0.206.204:27036
Reply
#3
hostis Wrote:Dobrý večer,

platbu můžete provést hotově na kterékoliv pobočce FIO bank, případně přes Paypal.
Prodlužování expirace serveru na základě příslibu platby bohužel není možné - navíc v pondělí máte Velikonoce - velmi pravděpodobně platba na účet nedorazí.


Away Wrote:Zdravím,
dne 23.4. mi končí server, ale chtěl bych si ho prodloužit, ale mám takoví malý zádrhel.. mamka přijede z Prahy až v pátek a tím pádem se já nedostanu na účet a pochybuju že zítra se to do soboty odešle, chtěl bych tedy poprosit o posunutí expirace serveru na pondělí, tedy 25.4.. Děkuji za vyřízení

Expirace serveru: 23.04.2011
Adresa serveru: 81.0.206.204:27036

Tak na naší vesničce žádnou pobočku fio banky opravdu nemáme a paypal neznám, nemám. Takže jediné co můžu udělat je že server zazálohuju ? A když už jsme u toho když si budu server znovu objednávat, mohl bych odstat aspoň stejnou ip adresu a port ? abych nemusle všem hráčům psát nové IP..
Reply
#4
Dobrý den,

je mi líto, ale pokud Vám server expiruje, nemůžeme zaručit, že budete mít stejnou IP a port serveru.
Po expiraci je IP a port serveru uvolněna k dalšímu použití a pokud si mezitím někdo jiný objedná server s tímto portem a zaplatí, bude mít přednost.

Při objednávce je možné použít trik - objednat si více serverů (při objednávkách postupně stoupá port serveru), dokud nedostanete Vámi požadovaný port. Nechtěné servery stornujte a zanechte si a zaplaťte jen ten, který Vám vyhovuje.

7 dní před expirací serveru Vám na Vámi zadaný e-mail odcházelo avízo o expiraci serveru.

Pokud Vám 7 dní na prodloužení serveru nestačí ke zprocesování, doporučuji server zakoupit na delší období :roll: .

Níže rekapitulace platebních možností:
Idea
PayPal - https://www.paypal.com/cz
FIO BANK - pobočky - http://www.fio.cz/spolecnost-fio/kontakty
Platba poštovní poukázkou - http://www.ceskaposta.cz/cz/sluzby/penez...a-a-id254/
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)