Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Váš server cfg přepisuje můj server cfg
#21
Dejte mi do konce týdne čas, zkusím vymyslet volitelné vypínání automatické aktualizace u CS serverů a přidám parametr pro custom config (s vypnutím defaultního cfg, generovaného z webu). Snad to splní Vaše požadavky.
Reply
#22
hostis Wrote:Dejte mi do konce týdne čas, zkusím vymyslet volitelné vypínání automatické aktualizace u CS serverů a přidám parametr pro custom config (s vypnutím defaultního cfg, generovaného z webu). Snad to splní Vaše požadavky.
Počkám server zatímm běží prozatím budu manuálně po restartu cfg přepisovat.

Pokud mě to nechá cfg co si tam sám přes total commander nahraju z pc budu spokojen a bude držet i po restartu serveru budu velmi spokojen Wink
Reply
#23
Zdravím,

já osobně mám také customconf na serveru a udělal jsem to tak, že jsem si nastavil jako default cfg na serveru ten můj cfg přes codrcontool (program) a nemohu si stěžovat. I po restartu serveru mi naběhne můj CFG, nikoliv ten z administrace Smile. Frčí to přesně tak, jak jsem chtěl.
Reply
#24
Fatal Wrote:Zdravím,

já osobně mám také customconf na serveru a udělal jsem to tak, že jsem si nastavil jako default cfg na serveru ten můj cfg přes codrcontool (program) a nemohu si stěžovat. I po restartu serveru mi naběhne můj CFG, nikoliv ten z administrace Smile. Frčí to přesně tak, jak jsem chtěl.

Nepoužívám tyto programy vše si dělám manuálně a mám v tom pořádek, nevíc tyto programy většinou nepodporují extrémní modifikace, je to stejný jako web administrace pro klasiku a pam...

Je to stejný, jako s administrací tady na webu, máš tu jen věci pro základní nastavení serveru, žádnej program, ani web administrace nepodporuje extrémní modifikace, jelikož to vytváří nový herný gametype a přidává to nové příkazy, programy a web admin jsou nekompatibilní a jsi odkázan na manuální nastavení.

Kdybych spouštěl normální public server hodím tam pam a jsem vysmátej a nějaký cfg by mě nezajímal, jelikož pam se o vše postará. V cfg bych si nastavil jen název, sloty a vip slot a rcon pw a vip pw.. Potom by mě stačila web administrace nebo cod rcon tool.

Toto příkazy nic nepodporuje

scr_warmuptime (čas kdy server vybere první zombie)
scr_knockout (knockout zombie)
scr_mines (počet min pro huntera)
scr_weap_box (weapons bedna)

To je jen malej příklad příkazů je tam více a ještě přibydou příkazy pro admina. Ale to až ve finální verzy modu zatím máme první hratelnou beta verzy.

Nic není pro modifikace kdo chce spustit modifikaci musí počítat stím, že si jí bude muset manuálně nastavit. Server takoví jí vezme, jen musíš vědět jak správně nastavit cfg, aby jsi modifikaci uspěšně spustil. Proto ke každý modifikaci máš v příloze příkazy do cfg serveru s popisem co který nastavuje.
Reply
#25
Asi jsme si trošičku nerozumněli Smile. Já jsem tu pouze psal o možnosti, že lze přes CoDRconTool změnit defaultní CFG serveru. Nic víc, nic míň. Žádné příkazy, gametype nic to nepřidává. Byla to jen možnost nabídnout Vám přijatelné řešení Vašeho problému. Šlo pouze o to, nastavit si vlastní CFG, který se po restartu nahraje na server jako defaultní.

Ovšem už to tu nemusíme řešit! S hostisem jste to vše vyřešili tak, aby jste byl spokojen, tak toto téma beru jako uzavřené Smile.

Hezký den

S pozdravem Fatal
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)